Ви є тут

Ясногородське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок»

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Яценко Ніна Іванівна
Координатор ГАШ: 
Шамота Любов Миколаївна
Адреса: 
08061, Київська область, Макарівський район, село Ясногородка, вулиця Київська 3
Телефон: 
(04578) 2-32-95
Факс: 
(04578) 2-32-95
Email: 
prilipenko_0331@mail.ru
Інформація: 
школа заснована у 1897 році, як церковнопарафіяльна, 1912 рік – п’ятикласна школа побудована земством, 1929 рік – семирічна школа,1934 рік – реорганізована у Ясногородську середню школу ( десятирічка), 1995 рік – неповна середня школа ( 1-9 класи), з 7 лютого 2007 року - Ясногородське навчально-виховне об’єднання « Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок».за весь період існування школи було випущено 936 випускників, із них з медалями – 26 учнів, з відзнакою – 54. Недалеко знаходяться: будинок культури, сільська рада, відділення зв’язку, магазини. У школі функціонує етнографічний музей, який було створено за активної участі членів громади, активістів села та учнівського і вчительського колективу. У музеї зібрана велика колекція предметів побуту. За ініціативи сільського голови Семенової Т. М. була проведена робота по збору матеріалів по історії села. Результатом роботи є книга «Нариси з історії Ясногородки», яка була надрукована у 2010 році. На протязі свого існування школа тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування та громадою села. Школа приймає участь у благоустрої села, доглядає братські могили та пам’ятники загиблих односельців, у святкуванні Дня села, Дня Перемоги та інших святах. Школа за рахунок спонсорських внесків та допомоги місцевої влади та батьків здійснює ремонти, поповнює матеріально- технічну базу . З 2011 року НВО співпрацює з київською гімназією №34 «Либідь». Результатом такої співпраці є проведення спільних районних семінарів на базі школи, організовуються зустрічі, обмін досвідом між колективами шкіл.
Кількість учнів: 
52
Тип громади: 
сільська
Філософія: 
Ясногородське НВО в основу своєї діяльності ставить мету не просто надавати освітні послуги учням, але й розвивати громаду, залучати батьків та мешканців до вирішення соціальних та інших проблем, які існують як в школі, так і в громаді. Школа є просвітницьким і культурним центром громади. Це реалізується через активне залучення батьків, членів громади до вирішення проблем освітнього закладу , до участі в різноманітних заходах. В свою чергу школа не стоїть осторонь проблем громади. НВО стає реальним механізмом об’єднання активних, творчих людей,які долучаються до навчально-виховного процесу та життя громади села ( концерти, виставки, конкурси і т. д ). В освітньому закладі значна увага приділяється освітнім, соціальним, оздоровчим послугам; розвитку молодіжного руху та залучення громадян до життя школи та громади; покращенню навчання учнів; зміцненню родини та відносин між мешканцями громади. Школа стала центром відпочинку для осіб будь-якого віку. Вона відкрита для кожного – цілий день, та протягом вихідних.( працюють спортивні секції, проводяться родинні свята, ). Батьки мають можливість залучатися до процесу прийняття рішень щодо якості освіти для їхніх дітей та участі у житті школи: вибір предметів варіативної складової, роботи гуртків, організації свят та екскурсій. Педколектив ініціює нові підходи до навчального процесу через використання інноваційних технологій, залучаючи батьків, членів громади до цього. Школа та громада допомагають сім ям, які потрапили в складні життєві обставини, у вирішенні їх проблем. Освітній заклад виховує шанобливе ставлення до соціальної інклюзії ( толерантне ставлення до представників інших нації, релігійних вірувань, соціального класу, фізичних можливостей). Шкільне обладнання є доступним для людей з особливими фізичними потребами: пандуси, туалети. Діяльність школи та громади висвітлюється у районній газеті «Макарівські вісті».
Проекти: 

Проект «Моє село»
 Щоб  село  розвивалось , треба  мати  активну  життєву позицію  кожного  члена  громади. Можна  пливти  за  течією, а  можна  бути  творцем  власної  долі.
Сьогодні  є  актуальним відродження  духовності  на  селі. Надзвичайно  важливу  роль  відіграють  традиції  в  збереженні  нації  як  цілісності  поколінь  минулих, сучасних  і  майбутніх. Цю  цілість  підтримують  перед  усім  традиції. Завдяки  їм  зберігається  й  розвивається  релігія, звичаї, здобутки  мистецької  творчості, світогляд, народні  ідеали – все  те, що  створює  обличчя  народу. З  відродженням  незалежної  України  постала  необхідність  повернути  народні  традиції  і  одна  із  них – святкування  храмового  свята  на  селі. Тому  перед  нами  постає  завдання  організувати  дозвілля  односельців. Показати  громадськості  села, як  можна  зробити  своє  життя  набагато  змістовнішим.
 
Мета проекту:
Залучення  членів  громади  села  до  активної  участі  в  житті  села;
 Привернення  уваги  громадськості  до  змістовного  відпочинку;
 Розвиток  творчих  здібностей  молоді;
Організація  дозвілля  членами  громади;
Залучення  жителів  села  до  культурного  проведення  вільного  часу;
Підтримання  традицій  села.
 
Проект « Уздоровому тілі – здоровий дух»
Запорукою активної діяльності і процвітання громади є формування здорового способу життя в шкільному та сільському середовищі, адже здоров’я – найцінніше багатство кожного.
Мета: виховання здорового способу життя, зміцнення здоров`я учнівської молоді села.
Проект « До природи з повагою ”
 
Необхідність створення та реалізації проекту викликана гостротою даної проблеми.
Мета проекту:
Зберегти та примножити зелені насадження на території подвір’я школи, с. Ясногородка , в місцевому лісі.
Змінити дизайн квітників на шкільному подвір’ї. 
Формувати в учнівської молоді екологічну культуру, мислення.
Розвивати відповідальність за стан навколишнього середовища.
Окультурення території школи .

Фотографія: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer