Ви є тут

Середня загальноосвітня школа I – III ступенів с. Крикливець Крижопільського району Вінницької області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Шулик Петро Дмитрович
Координатор ГАШ: 
Тимчик Наталія Дмитрівна
Адреса: 
24641, Вінницька область, Крижопільський район, с. Крикливець, вулиця Леніна, будинок 94.
Телефон: 
(04340) 2-57-40
Інформація: 
Основне приміщення СЗШ I – III ступенів с. Крикливець збудоване у 1966 році. У 1982 році добудовано новий двохповерховий корпус. На базі СЗШ І-ІІІ ст. с.Крикливець сформовано освітній навчальний округ, до якого входять НВК «ЗНЗ I ст. – ДНЗ» с. Іллівка, ДНЗ с. Крикливець. З квітня 2011 року за програмою «Шкільний автобус» здійснюється підвезення учнів з с. Іллівка до СЗШ І-ІІІ ст. с.Крикливець. У школі працює 21 учитель. Середній вік учителів 40 років. Учні навчаються у 12 навчальних кабінетах, з яких 6 - атестовані. При школі є навчально - дослідні ділянки площею 0,6 га. З 2010 року школа працює як громадсько – активна.
Кількість учнів: 
103 учні.
Тип громади: 
с. Крикливець та с. Іллівка, які належать до однієї сільської ради.
Філософія: 
Як громадсько – активна школа СЗШ I – III ст. с. Крикливець співпрацює з громадами сіл Крикливець та Іллівка. Працює рада ГАШ, яка займається оцінкою потреб громади і школи, шукає можливості для їх вирішення. Школа при підтримці і участі громади реалізовує різноманітні проекти, які допомагають вирішенню нагальних проблем громади і школи. З цією метою налагоджено взаємовигідне партнерство школи з сільською радою, сільськогосподарськими підприємствами «Кряж» і «Промінь», фермерами, приватними підприємцями, тощо. Для втілення в життя намічених проектів акумулюються можливості громади і школи. Безпосередньо допомагають реалізовувати проекти волонтери. До волонтерства залучаються учні, вчителі, жителі сіл Крикливець та Іллівка. У школі діють педагогічні , батьківські, учнівські органи самоврядування. До них належать педагогічна рада, методичні об’єднання, рада школи, батьківський комітет, батьківські збори, шкільне містечко. Їх діяльність дає можливість демократизувати, децентралізувати керівництво школою, залучити усіх зацікавлених людей до прийняття важливих для школи і громади рішень. ГАШ стимулює вчителів використовувати у навчально – виховному процесі інноваційні освітні програми, сприяє їх професійному зростанню. Свою роботу школа висвітлює у районній газеті «Сільські новини», шкільному прес – центрі.
Проекти: 

 У 2010 – 2011 навчальному році школа разом з громадою реалізували слідуючі проекти:

ЗАКЛАДЕННЯ ШКІЛЬНОГО САДУ, ПРИСВЯЧЕНОГО 65 РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ
У ході акції висаджено 34 фруктових дерев на присадибних ділянках.  У акції брали участь учні школи, вчителі, ветерани Великої Вітчизняної війни, агроном - селекціонер. На посадку дерев саджанці безкоштовно надав житель с. Крикливець Завальний М. Я.  

УПОРЯДКУВАННЯ ПУСТИРЯ БІЛЯ СІЛЬСЬКОГО СПОРТИВНОГО ЗАЛУ
 Під час акції було прибрано 2 га території і висаджено біля 800 саджанців лісових дерев: дуба, липи, берези. У висадці дерев брали участь учні школи, сільська рада, Крижопільське лісництво.

УПОРЯДКУВАННЯ ПУСТИРЯ БІЛЯ ЦЕРКВИ У СЕЛІ ІЛЛІВКА
Під час акції було висаджено біля 300 дерев (береза, абрикоси, липа). У висадці дерев брали участь учні школи, сільська рада, жителі с. Іллівка.

СТВОРЕННЯ ШКІЛЬНОГО ДУХОВОГО ОРКЕСТРУ
У проекті взяли участь учні школи, сільська рада, сільський будинок культури. На кошти сільської ради було придбано музичні інструменти. Завідуючий сільським будинком культури Драпак В. О.     відібрав з школярів здібних учнів і безкоштовно організував з ними навчання. Було сформовано духовий оркестр до якого увійшли 15 учнів. Оркестр використовується у шкільних урочистостях, концертах у сільському будинку культури, у районних конкурсах духової музики.

ЗАМІНА ВІКОН У ШКОЛІ
У проекті взяли участь ПП «Кряж», на кошти якого було придбано 24 вікна. До проекту долучилися батьки, вчителі, які своїми силами робили відкоси на вікнах.

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ 1981 РОКУ
У цьому проекті взяли участь випускники 1981 року, вчителі, учні, працівники будинку культури.

ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ НА ЧЕСТЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ  ВЧИТЕЛЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ КСЕНДЗЮК ІВАНА КАРПОВИЧ
У проекті взяли участь сільська рада, школа, сільськогосподарські підприємства сіл Крикливець, Іллівка,  Зеленянка, районне спортивне товариство «Колос», РВ УМВС, які були представлені волейбольними командами.

СВЯТО ОБЖИНКІВ, ПРОВОДИ НА ПЕНСІЮ, СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ, 8 БЕРЕЗНЯ
Під час цих проектів школа разом з сільськогосподарськими підприємствами, сільською радою, будинком культури організовує урочисті концерти.

Фотографія: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer