Ви є тут

Охрімівська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів Якимівської районної ради Запорізької області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Чижиковська Тетяна Валентинівна
Координатор ГАШ: 
Пєшева Наталя Олександрівна
Адреса: 
72562 Запорізька область Якимівський район с. Охрімівка вул. Радянська буд. 154
Телефон: 
93268
Email: 
ohrschool74@rambler.ru
Веб-сайт: 
ohrimivka.ucoz.ru
Інформація: 
Охрімівська ЗОШ І –ІІІ ступенів має багаторічну історію. Перші відомості про неї датовані 15 жовтня 1849 року. Сучасна двоповерхова будівля з`явилася у 1967 році. В закладі навчаються 166 учнів ( колись до 400), дітей навчають та виховують 25 педагогів, більшість з яких, це її випускники. Кожен ранок до шкільного ганку поспішають діти с. Охрімівка та п. Косих. Так склалося, що більш успішно діти нашої школи вивчають гуманітарні дисципліни: перемоги в МАНі, на оліпіадах, інтелектуальних та творчих конкурсах тому підтвердження. Учениця 11 класу Біличенко Яна зайняла І місце у Всеукраїнському конкурсі з історії Бородинської битви. Активно, змістовно живучи, ми є активними учасниками районних конкурсів, змагань, ініциаторами колективних суспільних справ нашої громади: екологічні акції, трудові десанти з благоустрою території нашого села, допомога людям похилого віку, щорічна благодійна акція «Діти дітям» (подарунки дітям Мелітопольського дитячого будинку), операція «Світанок» . Соціальний прект групи учнів 8 класу у рамках програми «Шлях до успіху» в м. Києві зайняв ІІ місце.
Кількість учнів: 
164
Тип громади: 
сільська, малозабезпечена з високим рівнем безробіття
Філософія: 
Школа є навчальним закладом системи освіти України. Як ГАШ ми позиціонуємо себе частиною громади с. Охрімівка та п. Косих. Відповідно до стратегії розвитку, школа виступає ініціатором вивчення пріоритетних потреб нашої громади та розробки шляхів вирішення цих проблем у співпраці з іншими організаціями, органами місцевого самоврядування нашого села та району. Охрімівська ЗОШ –це заклад, де - поважають кожного,зберігають й сповідують духовні, моральні цінності людства, спільноти, родини; - навчають кожного, хто бажає знати, вміють сьогодні більше, ніж учора та ці знання використовувати на благо членів громади; - співпрацюють вчителі, учні, батьки з усіма зацікавленими членами громади, з тими, хто відчуває свою належність до Охрімівки; - створюють умови для навчання, виховання та практичного виявлення громадської активності учнівської молоді; - прагнуть до широкого залучення ресурсів місцевої громади, громадських організацій, батьків, підприємств до шкільного життя; - відносини у школі, з нашими партнерами : батьками, органами місцевого самоврядування, суспільними організаціями, іншими закладами - ми будуємо на демократичних засадах, за правилами партнерства.
Проекти: 

Проект «Вахта пам`яті»

Мета проекту: підтримати національно-патріотичні традиції , прищеплювати повагу й  шану до учасників війни, ветеранів Великої Вітчизняної війни, дітей війни, підтримати духовний зв`язок між поколіннями. Перша акція «Пам`ятник» , завдання – прибирання території  меморіалу пам`яті загиблим односельцям, реставрація записів імен, висаджування квітів. Другий день: відвідування ветеранів, дітей війни, вдів ветеранів, малолітніх в`язнів, учасників бойових дій, допомога їм, фізична, моральна, соціальна, запрошення до участі у шкільному фестивалі солдатської пісні. Третій день:фестиваль солдатської пісні, зустріч учнів, батьків, вчителів із ветеранами, учасниками бойових дій. Четвертий день «Запали свічу»: участь у сільській акції.  П`ятий день: проведення акцій «Світанок» - вітання ветеранів війни, солдатських вдів, малолітніх в`язнів, вахта старшокласників біля пам`ятника, хода учнів, вчителів  до меморіалу , участь у сільському святі до Дня Перемоги.

Проект «Діти – дітям»   Мета :зібрати іграшки, книги, одяг, гроші для дітей Мелітопольського дитячого будинку, виховання в учнів школи соціальної активності, бажання робити добрі справи для інших, вміння звертатися за допомогою до оточуючих. Традиційно ця акція проходить напередодні Дня святого Миколая з 01. 12 по 18.12. Організатором акції у цьому році став волонтерський загін «Відкрите небо».  До участі у справі підключилися не тільки батьки учнів , а й односельці, які дізналися про акцію із об`яв, розміщених на магазинах, сільської раді, у школі. Під час солодкого ярмарку  18.12.2012  було зароблено 525 гривень. Солодощі, які продавалися,  були виготовлені матусями, бабусями, учнями та вчителями . На гроші, що отримали, ми мали змогу купити пальне для авто. Ранком 19 грудня іграшки, книги, одяг були відправлені до дитячого будинку. Дізнавшись, що будинку для проведення Новорічної ялинки потрібні костюми  Діда Мороза та Снігуроньки, а також необхідні домашні тапці, представники школи купили тканину та домашнє взуття. Всі активісти акції отримали колективні, індивідуальні подяки. Звіт про підсумки акції розміщено у центрі села та в школі.

Фотографія: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer