Ви є тут

Жидачівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Початкова школа – гімназія ім.О.Партицького» Львівської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Благий Василь Богданович
Координатор ГАШ: 
Баранкевич Олександра Антонівна
Адреса: 
81700, м.Жидачів, вул.Франка,7
Телефон: 
3 (239) 31375
Email: 
versiya5@bigmir.net
Інформація: 
Жидачівська гімназія ім.О.Партицького заснована у 1994-му році. Поглиблено вивчаються дві іноземні мови – англійська та німецька, а також предмет – основи інформатики та обчислювальної техніки (з першого класу). За рейтингом результатів досягнень учнів у предметних олімпіадах кілька років поспіль займає перше місце в районі. Гімназисти – активні учасники різноманітних міських, районних, обласних конкурсів, фестивалів, акцій. Гімназія має самобутні традиції: для відзначення знаменних дат, урочистих подій учні та вчителі одягають «вишиванки» (традиція існує з 2002 року); щопонеділка у капличці гімназії відправляється молебень, святкування Дня гімназиста, проведення загальногімназійних туристичних змагань, щорічна участь в акції «Посади дерево», реалізація різноманітних проектів ( у тому числі і Міжнародних), тощо.
Кількість учнів: 
234
Тип громади: 
міська громада
Філософія: 
Філософія нашої громадсько – активної школи відображена у словах Софії Русової: «Виховання повинно мати за мету зліпити таку людину, яка ніде, ні за будь-яких умов не загине, ні морально, ні фізично, і упровадить у життя свою незалежну думку». Тому місію школи визначаємо як: Виховання всебічно розвиненої, соціально-адаптованої, громадсько-орієнтованої особистості. Загальні виховні завдання: 1. Забезпечити фізичний розвиток особистості через формування потреби і навичок здорового способу життя. 2. Виховувати високоморальну особистість. 3. Розкривати та розвивати інтелектуальні, творчі здібності. 4. Виховувати людину, здатну ефективно працювати та навчатися упродовж життя, з високим рівнем соціальної адаптації, розвиненим почуттям відповідальності, патріотизму та громадського обов’язку.
Проекти: 

Проекти, спрямовані на співпрацю з представниками громади міста:

«Гімназія – від серця до серця», «Молодь Жидачева спішить на допомогу», екологічні проекти.

Фотографія: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer