slideshow 0 slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Он-лайн база даних громадсько-активних шкіл

Printer-friendly versionPDF version

Конкурс заявок для загальноосвітніх навчальних закладів Київської, Івано-Франківської, Полтавської та Тернопільської областей на участь у програмі «Школа як осередок розвитку громади»

У рамках продовження реалізації програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» здійснює поширення Програми та оголошує конкурс заявок для відбору загальноосвітніх навчальних закладів у Київській, Івано-Франківській, Полтавській та Тернопільській областях, які прагнуть підвищення потенціалу свого навчального закладу з метою забезпечення якісної інклюзивної освіти з активним залученням громад у рамках поточних процесів реформування, зокрема, в рамках оптимізації шкільної мережі та розвитку підприємництва. 
Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» здійснюватиме реалізацію програми «Школа як осередок розвитку громади» (що є продовженням низки проектів, які впроваджувалися ВФ «Крок за кроком») упродовж 2017-2019 років у 4-ох областях України - Київській, Івано-Франківській, Полтавській та Тернопільській - за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта. На цей період Програма передбачає досягнення двох головних цілей, які були визначені в результаті аналізу попередніх проектів в рамках програми «Школа як осередок розвитку громади», що були реалізовані протягом останніх десяти років, а також з урахуванням сучасних змін у напрямі децентралізації управління:
Ціль І: Розроблення та презентація Індексу Інституційної Спроможності як інструменту оцінювання та розвитку навчального закладу.
Ціль ІІ: Представлення підприємництва як однієї з найважливіших компетентностей, яка може бути включена в шкільну програму та позакласні заходи (шляхом створення шкільних клубів підприємництва).

Ми запрошуємо загальноосвітні навчальні заклади, які готові разом із нами впроваджувати філософію та цінності громадсько-активної школи (ГАШ), а також бути готовими разом із нами досягти цілей, поставлених Програмою на 2017-2019 роки, взяти участь у конкурсі!

Вибір шкіл буде здійснюватися на конкурсній основі Радою Програми. 

Критерії щодо вибору учасників програми «Школа як осередок розвитку громади» на 2017-2019 рр.:
• готовність співпрацювати з місцевою громадою і надавати підтримку іншим навчальним закладам для впровадження моделі громадсько-активної школи;
• готовність до активного залучення всіх учасників шкільного життя та місцевих громад до процесів оцінювання та розвитку школи;
• готовність до створення шкільного клубу підприємництва;
• позитивні стосунки між основними цільовими групами: шкільною адміністрацією, педагогами, учнями, батьками, представниками місцевої громади, місцевими управліннями освіти, місцевими органами влади;
• школа готова працювати з громадою над розробкою спільних проектів і програм;
• директор школи сприяє діяльності Шкільної Ради та координатора ГАШ;
• участь шкіл в інноваційних освітніх програмах є бажаною;
• досвід роботи школи у форматі громадсько-активної школи є бажаним;
• досвід використання Міжнародних стандартів якості діяльності громадсько-активної школи є бажаним.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у Програмі та приєднатися до мережі громадсько-активних шкіл як на національному, так і на міжнародному рівнях, Ви можете заповнити ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ та надіслати її на адресу ВФ «Крок за кроком» до 13 жовтня 2017 року.

За результатами конкурсу буде відібрано по 2 школи у 4 зазначених вище областях. Загалом у Програмі візьмуть участь 8 шкіл, які отримають підтримку з бюджету Програми «Школа як осередок розвитку громади» на впровадження місцевих проектів.

Бажаємо успіхів!

Заповнити форму

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» радий вітати Вас на національному веб-ресурсі - он-лайн спільноті громадсько-активних шкіл!

Он-лайн база даних громадсько-активних шкіл (ГАШ) – це механізм, який надасть швидкий доступ до існуючих ресурсів громадсько-активних шкіл не тільки в Україні, але й в інших країнах, де працюють школи як центри розвитку місцевих громад. Це ресурс для систематизації та обміну інформацією, документами, а також для координації і інформаційної підтримки спільних дій громадсько-активних шкіл та інших організацій, що працюють у сфері розвитку громадсько-орієнтованої освіти.

Мета он-лайн бази даних — стимулювати взаємодію учасників руху громадсько-активних шкіл для об’єднання зусиль, координації спільної діяльності, обміну досвідом.

На сторінках он-лайн бази даних Ви зможете:

  • знайти інформацію про події в Україні та за кордоном
  • скористатися базою даних ГАШ і проектів, які вони реалізують
  • створити власний профіль
  • скористатися ресурсами, присвяченими діяльності ГАШ та громадсько-орієнтовній освіті
  • розмістити інформацію про діяльність Вашого навчального закладу
  • поділитися власним досвідом та напрацюваннями
  • створити свій власний блог
  • взяти участь у роботі тематичних груп та обговоренні питань, що стосуються ГАШ та громадсько-орієнтованої освіти
  • залишити коментарі до блогів, новин і статей
  • знайти партнерів

Ми запрошуємо всі громадсько-активні школи України долучитися до он-лайн спільноти громадсько-активних шкіл, заповнивши реєстраційну картку, та надіславши її в офіс ВФ «Крок за кроком» admin@ussf.kiev.ua.

Реєстраційна картка для он-лайн бази громадсько-активних шкіл

Якщо Ви бажаєте поділитися новинами, будь ласка, надсилайте текст та фотографії на адресу: admin@ussf.kiev.ua.

Он-лайн база даних громадсько-активних шкіл розроблена у рамках програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer