Вы здесь

Соколівський навчально-виховний комплекс імені Володимира Кальби «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Володимира Кальби» Львівської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Ксьондзик Михайло Григорович
Координатор ОАШ: 
Біда Оксана Євгенівна
Адрес: 
80525, с. Соколівка, Буського району Львівської області.
Телефон: 
0326436425, 0326436446, 0988220460
Email: 
Sokoliwka@ukr.net
Информация: 
НВК «Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Кальби» одна із перших шкіл району розпочала свою діяльність, як середня школа (1948 р.- перший випуск середньої школи). За час своєї діяльності школа завжди була громадсько-активною, в її роботі були присутні основні принципи ГАШ – демократизація, волонтерство, партнерство. Випускники школи працюють в різних галузях, біля 200 колишніх учнів школи стали науковцями: докторами та кандидатами наук. Тільки у Львівському національному університеті ім. І.Франка три завідувачі кафедрами наші випускники ( академік вищої школи Бартіш М.Я., професор Ґудзь С.П. та професор Яремко З.В.).Однією з останніх цікавих подій з життя школи є те, що випускник школи 1966 року Дендюк В.А. на 1 вересня2011 р. подарував школі новий автобус «Школярик» БАЗ-А079.34ш вартістю 45148 доларів США.
Количество учеников: 
82 учні +13 вихованців групи дошкільного виховання
Тип громади: 
школа співпрацює з Соколівською, Переволочнянською та Кутівською сільськими радами Буського району, з яких учні навчаються в школі, але самих кращих результатів добились по с. Соколівка.
Философия: 
Враховуючи те, що за останні десятиліття відбувається вимирання українських сіл, смертність у 10 разів перевищує народжуваність, що за відсутності роботи і належного заробітку, молодь масово покидає батьківські домівки і колись добре відомі села стають неперспективним,школа стала осередком розвитку громади. Широко залучаються ресурси місцевої громади, громадських організацій, батьків, підприємств до шкільного життя. Матеріальна база школи постійно оновлюється. Учні школи разом з вчителями та батьками подорожують святими місцями, відвідали: Підгірці, Крехів, Унів, Зарваницю, Страдч, Почаїв, Гошів, Маняву, Пляшева та інші. Проводять історико-краєзнавчі екскурсії по українських Карпатах, замками Західної України, відвідали дендропарк «Софіївка», побували в Кам’янець-Подільську та Хотині, провели подорож на пароплаві Дністровським каньйоном. Створюються умови для виховання та практичного виявлення громадської активності учнівської молоді. В школі діє молодіжна дитяча організація «Сокіл», щомісячно випускається шкільна друкована газета «Пульс». Школа є відкритою соціально-педагогічною системою, батьки беруть активну участь в управлінні школою. Своїм досвідом роботи завжди щедро ділиться. Школа презентувала у Львівському обласному Будинку учителя себе, соколів та постать о. В.Кальби, була представлена на Всеукраїнській конференції ГАШ у Києві 22-23 грудня 2010 року, проводила навчання лідерів учнівського самоврядування Буського району та голів дитячих молодіжних організацій за підтримки фонду «Крок за кроком», а також провела районний семінар педагогів-організаторів «Роль громадсько-активної школи у формуванні здорового способу життя сучасної молоді».
Проекты: 

Школа вдало взяла участь у наступних проектах:

  • закладання саду біля школи (100 плодових дерев, алея ялинок, бузку та калини);
  • будівництво каплички біля школи;
  • спорудження пам’ятника отцю В.Кальбі;
  • написання книжки «Соколівка у спогадах»;
  • проведення щорічної акції «Тиждень добра»;
  • участь у екологічному двомісячнику.
Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer