Вы здесь

Дмитровицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Мостиської районної ради Львівської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Плахтина Олександра Зеновіївна
Координатор ОАШ: 
Плахтина Олександра Зеновіївна
Адрес: 
81383 с. Дмитровичі вул. Центральна 18
Телефон: 
03234-36-133 м.0679242678
Email: 
dmytr-sh@ukr.net
Информация: 
Дмитровицький НВК, засновником якого районний відділ освіти, знаходиться в комунальній власності Мостиської районної ради народних депутатів. Відомча приналежність — Міністерство освіти й науки України. Педагогічний колектив НВК складається з 21 вчителів та вихователів, з них основних працівників – 20, за сумісництвом – 1 Учителів з вищою освітою – 14, двоє навчаються заочно у вищих навчальних закладах, 5 мають середню спеціальну освіту. Загальна навчальна площа становить 1160 м. Приміщення розраховано на 150 учнів . НВК налічує 9 класів, з них у початковій - 4 класи, у середній – 5. дошкільні різновікові групи -2 У НВК діє кабінетна система. Є кабінети української мови та літератури, географії, біології, зарубіжної літератури, фізики. Працює комбінована майстерня для проведення уроків трудового навчання, спортивний зал, бібліотека, кабінет директора Приміщення дошкільної установи містить 2 ігрові кімнати,2 спальні,внутрішні туалети ,душову кімнату, харчоблок.
Количество учеников: 
94
Тип громади: 
громада зі спільними інтересами
Философия: 
Філософія школи ґрунтується на демократичному ідеалі поваги до кожної людини та її прав на участь у справах громади, що стосуються загального добра. Основою громадсько-активної школи є твердження про те, що школа не може існувати окремо від потреб громади, саме вона може стати ініціатором розвитку місцевої громади. Модель громадсько-активної школи дозволяє загальноосвітній школі стати громадсько-активною без збитку для її головних функцій. Громадсько-активна школа ставить перед собою мету не просто надавати освітні послуги учням, але й розвивати громаду, залучати батьків та мешканців до вирішення соціальних та інших проблем, які існують як в школі, так і в громаді. У школі велика увага приділяється налагодженню партнерських стосунків між школою та всіма ресурсами, що існують в громаді, а також освітнім, соціальним, оздоровчим послугам; розвитку молодіжного руху та залучення громадян; покращенню навчання учнів; зміцненню родини та відносин між мешканцями громади. Школа є освітнім, культурним центром, а також центром відпочинку для осіб будь-якого віку. . Діяльність школи позитивно впливає не лише на самооцінку молодих людей, а й на розвиток громади у цілому.
Проекты: 

У 2007 році за підтримки фонду УФСІ   школа  брала  участь  у  конкурсі  проектів.   Розроблений  нами  проект  мав  назву   « Капітальний  ремонт  школи  села  Дмитровичі» проведено ремонт покрівлі, здійснено  заміну вікон та вхідних дверей школи,  та  інше… значно покращило тепловий  режим та естетичний вигляд школ.

       Це  дало  нам  змогу  досягти  очікуваних  результатів  проекту

 - значно покращило тепловий  режим та естетичний вигляд школи.-2007

-  відкрито  дошкільний  заклад  з  короткотерміновим  перебуванням  дітей  у  школі.-2008

-  реорганізовано  школу у    НВК  -   7 грудня 2011р.

 -  відведено  приміщення   під  музей  «Світлиця»

-   відновлено приміщення   шкільної  бібліотеки

У  планах    ГАШ    розробка  проекту  для  створення  дитячого майданчика  на  території  села.

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer