slideshow 0 slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Он-лайн база данных общественно-активных школ

Printer-friendly versionPDF version

Конкурс заявок для загальноосвітніх навчальних закладів Київської, Івано-Франківської, Полтавської та Тернопільської областей на участь у програмі «Школа як осередок розвитку громади»

У рамках продовження реалізації програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» здійснює поширення Програми та оголошує конкурс заявок для відбору загальноосвітніх навчальних закладів у Київській, Івано-Франківській, Полтавській та Тернопільській областях, які прагнуть підвищення потенціалу свого навчального закладу з метою забезпечення якісної інклюзивної освіти з активним залученням громад у рамках поточних процесів реформування, зокрема, в рамках оптимізації шкільної мережі та розвитку підприємництва. 
Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» здійснюватиме реалізацію програми «Школа як осередок розвитку громади» (що є продовженням низки проектів, які впроваджувалися ВФ «Крок за кроком») упродовж 2017-2019 років у 4-ох областях України - Київській, Івано-Франківській, Полтавській та Тернопільській - за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта. На цей період Програма передбачає досягнення двох головних цілей, які були визначені в результаті аналізу попередніх проектів в рамках програми «Школа як осередок розвитку громади», що були реалізовані протягом останніх десяти років, а також з урахуванням сучасних змін у напрямі децентралізації управління:
Ціль І: Розроблення та презентація Індексу Інституційної Спроможності як інструменту оцінювання та розвитку навчального закладу.
Ціль ІІ: Представлення підприємництва як однієї з найважливіших компетентностей, яка може бути включена в шкільну програму та позакласні заходи (шляхом створення шкільних клубів підприємництва).

Ми запрошуємо загальноосвітні навчальні заклади, які готові разом із нами впроваджувати філософію та цінності громадсько-активної школи (ГАШ), а також бути готовими разом із нами досягти цілей, поставлених Програмою на 2017-2019 роки, взяти участь у конкурсі!

Вибір шкіл буде здійснюватися на конкурсній основі Радою Програми. 

Критерії щодо вибору учасників програми «Школа як осередок розвитку громади» на 2017-2019 рр.:
• готовність співпрацювати з місцевою громадою і надавати підтримку іншим навчальним закладам для впровадження моделі громадсько-активної школи;
• готовність до активного залучення всіх учасників шкільного життя та місцевих громад до процесів оцінювання та розвитку школи;
• готовність до створення шкільного клубу підприємництва;
• позитивні стосунки між основними цільовими групами: шкільною адміністрацією, педагогами, учнями, батьками, представниками місцевої громади, місцевими управліннями освіти, місцевими органами влади;
• школа готова працювати з громадою над розробкою спільних проектів і програм;
• директор школи сприяє діяльності Шкільної Ради та координатора ГАШ;
• участь шкіл в інноваційних освітніх програмах є бажаною;
• досвід роботи школи у форматі громадсько-активної школи є бажаним;
• досвід використання Міжнародних стандартів якості діяльності громадсько-активної школи є бажаним.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у Програмі та приєднатися до мережі громадсько-активних шкіл як на національному, так і на міжнародному рівнях, Ви можете заповнити ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ та надіслати її на адресу ВФ «Крок за кроком» до 13 жовтня 2017 року.

За результатами конкурсу буде відібрано по 2 школи у 4 зазначених вище областях. Загалом у Програмі візьмуть участь 8 шкіл, які отримають підтримку з бюджету Програми «Школа як осередок розвитку громади» на впровадження місцевих проектів.

Бажаємо успіхів!

Заповнити форму

Всеукраинский фонд «Шаг за шагом» приглашает общественно-активные школы присоединиться к он-лайн сообществу общественно-активных школ!

Он-лайн база данных - механизм, который предоставляет быстрый доступ к существующим ресурсам общественно-активных школ как в Украине, так и в других странах. Это ресурс для систематизации и обмена информацией, документами, а также для координации и информационной поддержки совместных действий общественно-активных школ и других организаций, работающих в сфере развития общественно-ориентированного образования.

Цель онлайн базы данных - стимулировать взаимодействие участников движения общественно-активных школ для объединения усилий, координации совместной деятельности, обмена опытом.

На страницах он-лайн базы данных Вы сможете:

  • найти информацию о событиях в Украине и за рубежом
  • воспользоваться базой данных ОАШ и проектов, которые они реализуют
  • создать собственный профиль
  • воспользоваться библиотекой, посвященной деятельности ОАШ и общественно-ориентированному образованию
  • разместить информацию о вашей деятельности
  • поделиться собственным опытом и наработками
  • создать свой собственный блог
  • принять участие в работе тематических групп и обсуждении вопросов, касающихся ОАШ и общественно-ориентированного образования
  • оставить комментарии к блогам, новостям и статьям
  • найти партнеров

Приглашаем Вас и Вашу ОАШ  присоединиться к он-лайн сообществу общественно-активных школ, заполнив регистрационную карточку, и направив ее в офис ВФ «Шаг за шагом» admin@ussf.kiev.ua.

Регистрационная карточка для он-лайн базы данных общественно-активных школ

Если Вы желаете поделиться новостями, пожалуйста, присылайте текст и фотографии на электронный адрес: admin@ussf.kiev.ua.

Он-лайн база данных общественно-активных школ разработана в рамках программы «Школа как центр развития местного сообщества» Всеукраинского фонда «Шаг за шагом» при финансовой поддержки Фонда Чарльза Стюарта Мотта

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer