You are here

News

29-12-2018

Наша школа активно працює над розбудовою тісних партнерських стосунків із громадою та розвитком всебічно розвиненої гармонійної особистості дитини. Щоб наш заклад став справжнім центром розвитку, відкритим простором для громади села, в першу чергу, вивчаємо потреби й запити учнівської молоді, батьків і членів громади.

28-12-2018

Ви запитаєте, чим можна зацікавити сучасних дітей?  Вразити!!!  Що би хто не казав, але активне навчання, неформальна освіта викликають позитивний зворотній зв'язок і бажання пізнавати нове. «Використовуйте кожну можливість і не втрачайте дорогоцінного часу на шляху до успіху», - саме з таким меседжем після кожного засідання клубу соціального підприємництва «Ключ до успіху» розходяться наші клубівці, і одразу запитують, коли наступна зустріч. І це круто!!!

27-12-2018

Ідея про участь нашої школи у Всеукраїнському проекті «Крок за кроком» виникла несподівано. Одного дня заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Авраменко, переглядаючи новини освітніх сайтів, натрапила на один з тих, що не міг не зацікавити. Адже за підтримки цього сайту для школи відкривалися нові горизонти розвитку та співпраці з батьками та громадськістю.

26-12-2018

У селі Старий Гвіздець Коломийського району не функціонує сільський Будинок культури. Усі заходи, спрямовані на зібрання громади, вибори та інше, відбуваються в приміщенні навчально-виховного комплексу. Бібліотека села частково працює, проте не поповнюється сучасною літературою, немає підключення до  Інтернету. Окрім того, в селі не організовано клубів, студій за інтересами, художньої самодіяльності тощо. Тому наша школа направду є тим культурно-освітнім центром, де збирається громада нашого села.

24-12-2018

Команда педагогів та учнів Бучанської Української гімназії на чолі із представниками  Шкільного клубу підприємництва «Велика сімка» створила громадський медіа-центр «Місто можливостей», який забезпечує висвітлення інформації щодо досвіду роботи найкращих підприємців регіону, створення інтерактивної карти підприємств регіону з вільними вакансіями та допомагає молоді оцінювати себе і власний потенціал в економічній та інформаційній сферах суспільного життя, поглиблювати комунікативну, підриємницьку, цифрову та мовну компетентності.

23-12-2018

Робота клубу «Велика сімка» набирає обертів, об'єднуючи все більше і більше зацікавлених дітей і дорослих. Учнівське самоврядування в Бучанській Українській гімназії здійснюється через роботу творчого об’єднання гімназистів «Веселковий млин», в якому діють дев’ять різновікових клубів. Серед них утворений минулого року економічний клуб «Велика сімка». Він є майданчиком  виховання відповідальних, самостійних та високоосвічених громадян України, які стануть активними учасниками  розвитку громади.

10-12-2018

«Дружна команда пілотних областей програми "Школа  як осередок розвитку громади" Всеукраїнського фонду "Крок за кроком" познайомилася з досвідом роботи Великогаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. І педколектив, і учні, і ОТГ –  молодці! Всі працюють над реалізацією спільної мети, впроваджуючи ідеї шкільного клубу підприємництва, ініціаторами яких є діти» – ось такий позитивний відгук я прочитала в соціальній мережі Фейсбук.

Pages

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer