You are here

Cередня загальноосвітня школа № 233 загальноосвітній заклад І – ІІІ ступенів

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Скрицький Володимир Аркадійович
Community School Coordinator: 
Сидорець Тетяна Михайлівна
Address: 
04210, м.Київ, вул. Лайоша Гавро 22-а
Phone: 
+38(044)4199447
Fax: 
+38(044)4199447
Email: 
obolon_233@i.ua
About: 
У 2013році наша школа відзначила своє 30-річчя. З 1класу впроваджується вивчення англійської та російської мови. Школа задіяна в чотирьох освітніх проектах:1). Організація інклюзивної освіти для дітей з вадами слуху та мовлення в умовах початкової школи;2) Організація інклюзивної освіти в умовах середньої і старшої школи;3) участь у проекті «Енергоефективна школа»;4)розпочато роботу над проектом «Громадсько активна школа»
Schoolchildren: 
379
Community type: 
міська
Phylosophy: 
Перетворення навчального закладу у громадський інститут, який би виховував підростаюче покоління на засадах демократії. Підґрунтям школи повинен бути демократичний ідеал поваги до кожної людини та її право на участь у справах громади, котрі були б спрямовані на загальне добро. Сплав громади та школи як єдине ціле у справі виховання та навчання дітей(вирішення разом із мешканцями, батьками та школою соціальних та інших проблем школи та громади). Розвиток партнерства між школою та громадою. Розвиток активної життєвої позиції вчителів і учнів, реалізація концепцій освіти громади. Можливість для батьків бути залученими до процесу прийняття рішень щодо якості освіти для їхніх дітей та участі у житті школи. Бажання бути інноваційними, гнучкими і творчими у визначенні нового бачення розвитку школи.
Projects: 

Проект «Я такий, як усі»(адаптація дітей з особливими потребами в умовах загальноосвітнього навчального  закладу)

Робота над проектом спрямована на адаптацію дітей з особливими потребами м. Києва в умовах звичайної школи. Кількість таких дітей з кожним роком все зростає, тому ця тема дуже актуальна. Школа має зручне місце розташування, гарну транспортну розв’язку, забезпечена кваліфікованими творчими спеціалістами, не байдужими до соціальних запитів громади.

Мета проекту:

-         формування повноцінної, адаптованої до життя в сучасному суспільстві особистості;

-         виявлення творчого потенціалу дітей з особливими потребами та їх розвиток;

-         сприяння виробленню активної життєвої позиції, прагнення до здійснення громадських дій;

-         залучення учнів до практичної діяльності з розв’язанням проблем поліпшення соціальних умов життя населення;

-         виховання в учнів гуманістичної позиції, що ґрунтується на загальнолюдських духовних цінностях – любові, доброті, доброчинності;

-         активізація у членів громади відповідальної позиції щодо вирішення власних проблем.

Проект  «Естетичне оформлення шкільного подвір’я»

На даний час після капітального ремонту школи постала гостра необхідність у облагородженні шкільного подвір’я та внутрішнього дворика. Шкільна громада (учителі, батьки, учні) виступила з ініціативою естетичного оформлення пришкільної території та внутрішнього дворика.

Мета: Зберегти та примножити зелені насадження на території подвір’я школи; змінити дизайн внутрішкільного дворика; формувати в учнівської молоді та її батьків екологічну культуру; виховувати відповідальність за стан навколишнього середовища.

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer