You are here

Червонопартизанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Селезньова Марина Василівна
Community School Coordinator: 
Маслова Тетяна Миколаївна
Address: 
94830, Луганська область, місто Червонопартизанськ, вулиця Гагаріна, 25а
Phone: 
(06434) 7-19-58
Email: 
school_cher@ukr.net
Web: 
www.school_cher@ukr.net
About: 
школа заснована у 1968 році, 340 учнів навчаються в 15 класах. У школі працюють 30 вчителів, з них мають вищу категорію – 9, І категорію – 9, ІІ категорію – 3, спеціаліст – 9, звання «учитель - методист» мають 4 вчителя. У 2005 році у школі відкрито музей «Доблесті та слави», який получив звання Зразкового ( 2011 рік).В рамках обласної програми «Патріот» музей «Доблесті та слави» - переможець конкурсу на кращий музей патріотичного профілю в закладах освіту Луганської області (2011рік). Соціальним партнером школи є Червонопартизанська міська рада: вчителя школи більше 10 років працюють депутатами, маючи безпосередній вплив на молодь міста. Прийнята програма спільної діяльності, яка охоплює декілька напрямків роботи.
Schoolchildren: 
340
Community type: 
школа працює з інфраструктурою міста: міською владою міста Червонопартизанська, міською бібліотекою, будинком культури, школою мистецтв, центром дитячої творчості, шахтою, ветеранськими організаціями
Phylosophy: 
Місія школи: «Формування свідомості підростаючого покоління, виховання справжніх громадян України». Для цього виділені суб’єкти управління: рада школи, педагогічна рада, методична рада, лабораторія «Творчий пошук», шкільний парламент, предметні кафедри, рада Музею «Доблесті та слави», які керують інноваційним навчально - виховним процесом, спрямованим на пошук і впровадження максимально ефективних технологій навчання та виховання. Навчальним закладом розробляються та реалізуються концепція і стратегія розвитку нашої школи, яка базується на цільових програмах «Патріот», «Здоров’я», «Толерантність». Відкриття шкільних музеїв «Доблесті та слави» (2005), «Шахтарської слави» (2010) – соціально значимі проекти для всього міста Червонопартизанська. Унікальність цих проектів у тому, що це –єдині музеї в місті, де зібрані раритетні експонати. Щорічно протягом навчального року проводяться місячники музейної роботи: у жовті – «Визволенню України присвячується», у лютому – «Афганістан болить в душі моїй», у травні – акція «Пам’ять».Одним з ефективних шляхів розв’язання проблеми створення системи громадянського виховання в школі є експериментально-дослідницька діяльність. Тема експериментальної діяльністі: «Формування громадянських орієнтацій та суспільно-політичних позицій старшокласників у навчально-виховному процесі загальноосвітньої школи маленького міста»
Projects: 

Педколектив школи у своїй роботі широко використовує інноваційні технології: інтерактивну, музейну педагогіку, створення ситуації успіху, а також метод проектів. Особливо цікавими проектами були: «Проект створення зали музею Великої Вітчизняної війни», «Створення парку «Сад шкільних спогадів», «Створення музею «Шахтарської слави», «20  видатних  мешканців   миста  Червонопартизанська».  Дані проекти являються соціально значущими для міста Червонопартизанська,  вони мають практичну цінність, являються часткою фандрайзінгової політики педколектива. Протягом останніх трьох років на базі шкільного музею «Доблесті та слави» проходить міський літературний конкурс імені О.Жульковського, воїна-інтернаціоналіста загиблого в Афганістані,  який   є реалізацією довгострокового проекту.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer