You are here

Христофорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Баштанської районної ради Миколаївської області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Мазуренко Олександр Григорович
Community School Coordinator: 
Новицька Ольга Павлівна
Address: 
56162, Миколаївська область, Баштанський район, с.Христофорівка, вул.Приінгульська 94
Phone: 
(05158) 95382
Email: 
shkola2008@meta.ua
About: 
Школа типова, двоповерхова, складається з двох сполучених приміщень. Перше приміщення введено в дію у 1955 році і капітально відремонтоване в 1993р. Друге приміщення введено в дію в 1993р. Знаходиться в живописній місцевості Приінгулля, на території маєтку М.Аркаса. Проектна потужність складає 380 учнів (навчається 100 учнів ). Стан будівлі та приміщень закладу, опалювання, водопостачання,, електро- та пожежнозахисна системи відповідають державним санітарним правилам та нормам. Приміщення школи дає їй змогу повноцінно функціонувати. Усередині і зовні є достатньо простору, а його використання функціональне й естетичне. Загальна площа території закладу - 3,6 га.,на якій розташовано : ♦ будівлі школи; ♦ господарські будівлі; ♦ географічний майданчик; ♦ площадка для вивчення основ Захисту Вітчизни; ♦ баскетбольне поле; ♦ футбольне поле; ♦ спортивні майданчики. У Христофорівській загальноосвітній школі працює 18 учителів: * «спеціаліст вищої категорії» - 11 осіб (58%); * «спеціаліст І категорії» - 2 (10 %); * «спеціаліст ІІ категорії» - 1 (5,0 %); * спеціалістів - 5 (17 %);
Schoolchildren: 
100
Community type: 
сільська
Phylosophy: 
Загальноосвітня школа є ресурсом не тільки для навчання дітей, а й центром активності громади, яка мешкає навколо. Надання освітніх соціальних послуг на базі школи, розвиток молодіжного, волонтерського руху. Приміщення школи може використовуватись упродовж усього дня не тільки учнями, а й усіма мешканцями села. При плануванні роботи школи враховуються інтереси громади села, особливо молоді Реалізація потенційних можливостей взаємодії школи з культурними закладами села у таких напрямах: краєзнавча , спортивно-оздоровча, шефська (волонтерська), пізнавальна, зв’язки з внз, школами з вивчення Аркасівської спадщини, історії села. Інтеграція освітніх, соціальних, спортивно-оздоровчих програм, програм культурного відпочинку та медичної допомоги для дітей, підлітків і дорослих.
Projects: 

Школа виступає ініціатором програм  «Крок за кроком до здоров’я», «Обдарована дитина», «Виховання духовності в  молодого покоління шляхом залучення до пошуково-дослідницької  роботи», акцій: «Подаруй книги», «Запали Свічку пам’яті», участі у конкурсах з образотворчого мистецтва, математики, інформатики спорту, краєзнавства.

Залучення батьків і мешканців до вирішення соціальних та інших проблем, які існують як у школі, так і у освітньому окрузі.  Відновлення традицій. Зміцнення родини та відносин між мешканцями громади.

Орієнтація на особистість учня, на формування активної громадської позиції, відповідальності перед собою та перед громадою за прийняті рішення.

Пріоритетні напрямки зв’язку, співпраці школи та громади села:

  1.  Громадсько–патріотичне виховання.
  2. Спортивно-оздоровче виховання.
  3. Превентивне виховання.
  4. Екологічне виховання.
  5. Морально-етичне виховання.
  6. Художньо-естетичне.

Розширення послуг на базі школи стимулює виникнення інноваційних освітніх програм, допомагає вдосконалити професійну форму педагога, яка відповідає вимогам сучасності.

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer