You are here

Участь загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області у проекті «Створення безпечного інклюзивного середовища в навчальних закладах і громадах»

Printer-friendly versionPDF version

У проекті «Створення безпечного інклюзивного середовища в навчальних закладах і громадах» беруть участь три загальноосвітні навчальні заклади Харківської області:

  • Глушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп'янської районної ради Харківської області;
  • Мереф'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Харківської районної ради Харківської області;
  • Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Харківської міської ради.

У січні-лютому в пілотних закладах відбулися заходи, спрямовані на реалізацію завдань проекту.

У Мереф'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 та Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №38 проведено педагогічні ради, під час яких педагогічні колективи закладів ознайомлені з метою та завданнями проекту, було визначено напрями реалізації проекту у кожному закладі. Під час загальношкільних та класних батьківських зборів батьки учнів отримали інформацію щодо організації «Кіл друзів».

Відбулися перші наставницькі візити до закладів – учасників проекту.

У робочій зустрічі, яка відбулася 4 лютого у Мереф'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6, взяли участь  заступник директора з виховної роботи Єрошина Оксана Анатоліївна, педагог-організатор Буйнова Ярослава Володимирівна, класний керівник 4-А класу Котляр Жанна Василівна та регіональний координатор проекту у Харківській області  Сіліна Галина. 

Під час зустрічі учасники підвели попередні підсумки діяльності з реалізації проекту, актуалізували напрями подальшої роботи. Сплановано діяльність «кіл друзів» для фокусних учнів.

09 лютого у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №38 проведено тренінг з класними керівниками початкової школи з метою  ознайомлення з методикою «Кола друзів» та її використання в роботі з учнями, які стикаються з труднощами в школі через індивідуальні особливості розвитку, особисту кризу чи проблемну поведінку (охоплено 11 вчителів початкової школи).

12 лютого відбувся наставницький візит до Харківської загальноосвітньої школи №38. У зустрічі взяли участь члени лідерської команди закладу (практичний психолог Цеван Лариса Петрівна, соціальний педагог Шеплякова Сніжана Валеріївна, класний керівник 2-А класу) та Сіліна Галина. 

Учасники зустрічі обговорили питання організації психологічного супроводу роботи «Кіл друзів», вибору фокусної дитини,  планування діяльності закладу щодо реалізації завдань проекту.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer