You are here

Тростянецький навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Лавроненко Катерина Миколаївна
Community School Coordinator: 
Лавроненко Оксана Олексіївна
Address: 
вул. Дзержинського, 7, село Великий Тростянець, Полтавський район, Полтавська область, 38770
Phone: 
(0532) 647130
Email: 
lavronenkokaterina @rambler.rи; trostjanetska@rambler.ru
Web: 
http://trostyanezka.ucoz.ru
About: 
Приміщення Тростянецької восьмирічної школи збудоване у 1972 році. В 1983 році школа реорганізована у середню. З 2007 по 2012 року старша школа була профільною: по її закінченню випускники отримували свідоцтва про здобуття професії квітникаря-декоратора, плодоовочівника. З 2012 року школа здійснює навчання старшокласників за універсальним профілем. З 1 січня 2015 року школа перейменована у навчально-виховний комплекс. Щороку 3-4 учні пишуть і захищають свої науково-дослідницькі роботи в МАН. Всі вони стають призерами або переможцями районного етапу, а переможці районного – призерами обласного етапу. В позанавчальний час учні відвідують гуртки та спортивні секції від районного будинку дитячої та юнацької творчості. Досить результативно працює гурток юних інспекторів руху з 1987 р. За цей час команда ЮІР щороку була переможцем районних змагань, п’ять разів була переможцем обласних змагань та учасником Всеукраїнських. 13 грудня 1999 року в школі відкрито музей хліба, а на його базі – у травні 2010 року музейну кімнату про наш край в роки війни. У 2008 році музею присвоєно звання «Зразковий музей», яке підтверджено у 2012 році. У 2003 та у 2014 році музей хліба був учасником Всеукраїнського фестивалю «Українська паляниця».
Schoolchildren: 
2014-2015 навчальний рік розпочали 123 учні, з яких 10-ть одинадцятикласників та 18-ть першокласників
Community type: 
населення сільської ради, працівники сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянець»
Phylosophy: 
- школа є не тільки освітнім, але й інформаційним центром (інформації для дітей і батьків з приводу проходження ДПА та ЗНО, подальшого навчання випускників, новини в освітньому законодавстві; зустрічі для учнів і батьків з працівниками юстиції, правоохоронних органів в питанні здійснення правової освіти і виховання, тощо); - школа є культурним центром (робота гуртків, залучення дітей і батьків до вивчення та спільного відзначення свят, народних традицій, залучення батьків до керівництва гуртками, секціями); - школа є центром національного, естетичного та патріотичного виховання (залучення батьків та громадськості до пошукової роботи в питанні поповнення матеріалами музею хліба та музейної кімнати про наш край в роки війни, участь в оформленні та створенні домашнього затишку у класних кімнатах); - школа є центром сімейного відпочинку (організація екскурсій, поїздок, походів вихідного дня для дітей та їх батьків); - школа – твій дім, ти господар у нім (залучення дітей, батьків, громадськість до участі у місячниках по благоустрою, озелененні та наведенні чистоти, зміцнення навчально-матеріальної бази).
Projects: 

-           «Спорт для всіх»: залучення батьків і спонсорів до обладнання спортивного міні- стадіону біля школи.

-           «Музей хліба – центр національного виховання»: проведення екскурсій  для учнів, батьків, жителів села; залучення батьків до спільної діяльності з дітьми по вивченню обрядів, пов’язаних з хлібом, до виступів з ними на сільських, районних заходах, повернення народних звичаїв і обрядів.

-           «Наш край в роки війни»: збір матеріалів про учасників та дітей війни, які проживають чи проживали на території сільської ради, для музейної кімнати, створеної на базі музею хліба.

-           «Екологічна стежина в околицях села В.Тростянець – як рекреаційний потенціал», «Рослини – рятівники від радіації»: проекти, спрямовані на боротьбу із забрудненням зон відпочинку, лісів навколо села.

-           «Школа – твій дім, ти господар у нім»: залучення дітей, батьків, громадськість до участі у місячниках по благоустрою, озелененні та наведенні чистоти, до зміцнення навчально – матеріальної бази, до здійснення теплозберігаючих заходів.

-           «Історія мого села – це часточка історії країни»: ведення пошукової роботи в рамках експедиції «Історія міст і сіл України».

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer