You are here

Створення та розвиток громадсько-активної школи

Printer-friendly versionPDF version

01-02 липня 2015 року в рамках реалізації проекту Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»  «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми  «Школа як осередок розвитку громади» на базі комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» для педагогічних працівників Вінницької області проведено дводенну сесію навчально-практичного тренінгу «Створення та розвиток громадсько-активної школи». 

У роботі тренінгу взяли участь 31 учасник, серед яких  новопризначені заступники директорів, директори шкіл та представники інституту.

На тренінгу були розглянуті теми «Громадсько-активні школи: важливість створення та розвитку», «Волонтерство», «Стратегічне планування» «Проектний цикл», «Співпраця зі ЗМІ», «Фандрайзинг», «Волонтерство», «Благодійні акції», Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активних шкіл», які стали цікавими для слухачів.

На завершення  заходу  учасники  прийшли до висновку, що  створення та розвиток громадсько-активних шкіл сприяють налагодженню партнерства між школою та громадою, формують активну життєву позицію учнів, активізують громадян до вирішення власних проблем, а також сприяють реалізації концепцій освіти громади та навчання впродовж усього життя.

Від Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» захід забезпечено  навчально-методичними та роздавальними матеріалами, за що учасники висловили особливі слова вдячності.

Сприятливу атмосферу, активну і плідну роботу учасників тренінгу забезпечила тренер Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» Людмила Некраш.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer