You are here

Спеціалізована школа № 317 Святошинського району міста Києва

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Качинська Тетяна Володимирівна
Community School Coordinator: 
Кравчук Ірина Миколаївна, Скрипнікова Тетяна Вікторівна
Address: 
вул. Булгакова 12, м. Київ, 03134
Phone: 
402-36-13
Fax: 
402-36-13
Email: 
sch317@yandex.ru
Web: 
317school.kiev.ua
About: 
Вперше школа привітно відчинила двері перед школярами 1 вересня 1995 року. За вісімнадцять років існування школи педагогічний колектив створив освітнє середовища, у якому учасники навчально-виховного процесу можуть реалізувати себе як особистість, забезпечуючи при цьому формування в школярів фундаменту освіти, функціональної грамотності, комунікативної компетентності. Успішна робота педагогічного та учнівського колективів була відзначена наказом Головного управління освіти та науки України, згідно з яким школа визнана атестованою з відзнакою. Цю високу оцінку своєї діяльності педагогічний колектив намагається підтверджувати кожного навчального року. Школа має статус спеціалізованої з поглибленим вивченням іноземних мов та образотворчого мистецтва. Учні 1-4 класів поглиблено вивчають англійську мову та образотворче мистецтво; учні основної школи (5-9 класи) поглиблено вивчають англійську, німецьку мови та образотворче мистецтво (малюнок, живопис, композицію, ліплення, художню працю, декоративно-прикладне та декоративно-ужиткове мистецтво); учні старшої школа (10-11 кл.) вивчають англійську літературу, країнознавство, технічний переклад та продовжують поглиблено вивчати англійську та німецьку мови, образотворче мистецтво. Колектив школи налічує 65 педагогів, з них 33 педагоги мають вищу кваліфікаційну категорію, 13- першу кваліфікаційну категорію, 10-другу кваліфікаційну категорію та 9 спеціалістів. Педагогічний колектив працює над науково-методичною темою «Забезпечення інтелектуального, фізичного, духовного і морального розвитку школяра шляхом впровадження елементів сучасних педагогічних технологій у навчально-виховний процес – основа самореалізації особистості, здатної сприймати життя як творчий процес». Навчальний заклад має два спортивних зали, шкільний тир для проведення навчальних стрільб, актовий зал, бібліотеку, їдальню, майстерні, два комп’ютерних класи, обладнано 51 навчальний кабінет. В навчальному закладі 95 комп’ютерів, школа має необмежений доступ до всесвітньої мережі Internet, власну локальну мережу, 15 інтерактивних комплексів, медіа центр в шкільній бібліотеці, веб-сайт. Школа єдина в районі має кімнати денного відпочинку для першокласників. Школа сприяє творчому, фізичному розвитку учнів як під час навчального процесу, так і в післяурочний час. В школі працюють гуртки образотворчого мистецтва, орігамі, писанкарства, трудового навчання, баскетболу, волейболу, спортивно-сучасного танцю, великого тенісу та східних єдиноборств. Учні школи є активними учасниками різноманітних виставок та конкурсів дитячої художньої творчості, що відбуваються у районі та місті.
Schoolchildren: 
793
Community type: 
Громадські організації: громадська організація Рада самоврядування Рідна оселя, товариство Червоного Хреста, організація ветеранів Святошинського району м. Києва, циркова спілка Кобзова, міжнародна громадська організація АIESEC, Волонтер
Phylosophy: 
- Створення умов для функціонування й розвитку у школі освітнього середовища з урахуванням соціально-економічного, культурного потенціалу району. - Створення сильної команди, яка об’єднана спільним баченням, цінностями і досягненнями мети школи. - Створення у школі атмосфери, вільної від упереджень та стереотипів. - Утвердження відкритості і співпраці з громадськими організаціями, науково-дослідними установами, вищими навчальними закладами, наголос на розвиток, спілкування та обмін ідеями. - Спрямування діяльності школи на співпрацю батьків, вчителів, учнів, громадських організацій, наукових та творчих осередків, соціальних служб що є на території громади. - Залучення батьківської громадськості до процесу прийняття рішень щодо якості освіти для їх дітей та участі в житті школи. - Активізація волонтерського руху серед дітей, батьків, членів громади. - Створення умов для виховання та розвитку активної громадської позиції в учнів школи. - Розвиток комунікативних навичок учнів, уміння вести переговори та критично мислити, з повагою ставитися до поглядів інших людей. - Розвиток бажання у кожного учня , члена громади бути інноваційним, творчим, активним. - Впровадження ідеї - навчання не лише за потребою, а й для задоволення упродовж усього життя.
Projects: 
  1. Участь у соціальному культурно-освітньому проекті для школярів АIESEC, що сприяє особистому росту учнів, розвитку лідерських якостей, знайомству з культурами різних країн; розвиває певні навички та лідерські якості, які будуть цінні і корисні впродовж усього життя. 
  2. Участь у соціально-культурному фестивалі «Українські Дні Гуманного Дитинства» в рамках Міжнародного проекту «GALLERY ART HELP KIDS». Місія фестивалю – об’єднати сім’ї справжніми творчими емоціями, незалежно від віри , культури, мови спілкування.
  3. Батьківське спілкування» - проект, мета якого - активізація взаємодії батьків та учителів, інтеграція засобів громадського та сімейного виховання школярів.
  4. За здоровий спосіб життя» - клуб для учнів та їх батьків (пропаганда навичок здорового способу життя).
  5. Дідусі та бабусі» - літературно - мистецька світлиця (організація мистецьких заходів, виставок, зустрічей з поетами та письменниками).
  6. Молодь обирає майбутнє» - проект сприяння виявленню та формуванню в школярів стійких професійних інтересів, здібностей та можливостей.
  7. Вклонімося ветеранам» - волонтерський рух.
Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer