You are here

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м.Києва

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Ігнатов Олександр Володимирович
Community School Coordinator: 
Долматова Ганна Сергіївна
Address: 
м.Київ, вул. Путивльська, б.35, 02089
Phone: 
513 40 54
Fax: 
513 40 54
Email: 
sh232009@ukr.net
About: 
Спеціалізована школа І-ІІІ стуненів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва знаходиться в мальовничому куточку м. Києва в с.Биківня. У школі навчається 550 учнів. На сьогоднішній день у закладі впроваджуються експериментальні проекти «Школа повного року навчання», «Школа здоров’я», «Театральний клас» та «Громадсько – активна школа». Для всебічного розвитку учнів у закладі працюють гуртки художньо – естетичного спрямування, МАН, спортивні секції , клуби за інтересами та багато інших. Впровадження освітньої діяльності закладу відбувається у різних напрямках: вивчення іноземних мов (англійська, німецька, польська, російська) , освітнє співробітництво (Росія, Білорусь, Туреччина, Польща, Латвія, Естонія) , впровадження інноваційних методів навчання, здоров’язберігаючих технологій , формування здорового способу життя, профорієнтаційна робота з учнями та ін..
Schoolchildren: 
550
Community type: 
---
Phylosophy: 
Кредо: «Особистість дитини – майбутнє держави». Громадсько-активна школа - це школа, яка має за мету не лише надання освітніх послуг учням, але й розвиток громадянської спільноти, залучення батьків та учасників спільноти до вирішення соціальних та інших проблем, що стоять як перед школою, так і перед місцевою громадою. Модель громадсько-активної школи надає школі та місцевій громаді можливість стати учасниками громадянської освіти населення, сприяти становленню та розвитку українського громадянського суспільства, заснованого на конкретних справах у інтересах людей. Слід усвідомлювати, що від результатів діяльності школи залежить неймовірно багато, адже майбутнє країни починається вже з першого класу. Школа повинна стати найважливішим чинником гуманізації суспільно-економічних відносин, формування розвинутої, адаптованої до сучасного світу особистості. Не можна навчати, виховувати, розвивати якісно, не розвиваючись самим - тому громадсько - активна школа приділяє особливу увагу освіті всіх суб'єктів освітнього процесу: і школярам, і батькам, і педагогам.
Projects: 
 1. Вдосконалення змісту та методик реалізації навчально-виховного процесу в рамках проекту «Школа повного року навчання». Термін реалізації проекту: 2013-2017 роки.
  Впровадження роботи у навчальний календарний період у ІІ половині дня.
  Впровадження роботи у канікулярний період: осінні, зимові, весняні та літні канікули («Школа вихідного дня», «Літньої школи», «Виїзний тематично-оздоровчий табір»).
  Впровадження роботи профільного навчання класів (8-10 класи).
  Впровадження роботи у вихідні дні («Школа вихідного дня»).
 2. «Школа здоров’я». Термін реалізації проекту: 2010-2015 роки
  Розробка та впровадження системи здоров’язміцнюючих та здоров’язберігаючих заходів протягом навчального-виховного процесу у загальноосвітньому закладі.
 3. «Театральний клас».  Термін реалізації проекту: 2010-2014 роки
  Довузівська фахова підготовка.
  Профільне навчання художньо-естетичного профілю.
  Поєднання загальноосвітньої діяльності учнів з фаховим спрямуванням.
Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer