You are here

Середня загальноосвітня школа №50 м. Києва, Святошинського району

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Ліщишин Володимир Миколайович
Community School Coordinator: 
Крупіна Олена Юріївна
Address: 
03179, м.Київ, вул. Ушакова 12А
Phone: 
(044)424-34-25
Fax: 
(044)424-34-25
Email: 
school-50@ukr.net
About: 
Вперше школа №50 відчинила свої двері для учнів у далекому 1974 році. З 1981 року почав діяти музей бойової слави 2-ї Повітряної Армії, воїни якої у роки війни пронесли на своїх крилах червоні зірки перемоги від Сталінграду до Берліну і Праги. Виховна робота спрямована на формування патріотизму, загальнолюдських цінностей та почуття національної свідомості. Діяльність педагогічного колективу спрямована на досягнення високої якості навчально-виховної роботи та розвиток творчих якостей школярів. Велика увага приділяється індивідуальній роботі з обдарованою молоддю. Школа розпочала роботу над освітнім проектом «Громадсько-активна школа».
Schoolchildren: 
468
Community type: 
місцева (мікрорайон)
Phylosophy: 
Сучасна школа повинна дати учням не тільки певні знання, уміння та навички, а й виховати соціально адаптовану та громадсько-орієнтовану особистість, яка після закінчення школи успішно займе своє місце в житті.
Projects: 

Співпраця сім’ї та школи «Батьківський всеобуч»

З метою підвищення педагогічної культури батьків у школі діє Батьківський всеобуч. Спрямований на ознайомлення батьків з проблемами виховання дітей різних вікових груп, починаючи роботу з першого класу. На    всеобуч  виносяться питання з правової тематики, і зокрема «Профілактика шкідливих звичок школярів у сім'ї»,  «Батькам про права дитини», «Права та обов'язки батьків»,  «Життя батьків - приклад для дітей», «Правова культура формується у дитинстві».

Обговорюються питання засвоєння моральних цінностей і ідеалів, норм взаємин між людьми. З бесідами та лекціями перед батьками виступають не тільки класні керівники, вчителі, дирекція школи, шкільний психолог, а й наукові працівники, лікарі, юристи, представники дитячої кімнати міліції, ССД, соціальні працівники.

http://school23.com/images/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0/clip_image033.gif

 

Проект патріотичного спрямування «Вони обпалені війною»

Зі спілкою ветеранів Великої Вітчизняної війни та спілкою воїнів Афганістану Святошинського району міста Києва. Учні проводять зустрічі на базі шкільного музею з ветеранами війни, де учасники бойових дій діляться спогадами. Такі вечори пам’яті виховують у школярів почуття національної свідомості, любов до рідного краю та повагу до старших поколінь.

«Любов до книжки»

Проект на базі бібліотеки мікрорайону, в приміщенні якої  для учнів школи проходять семінари, лекції, майстер-класи та зустрічі з діячами культури. Метою проекту є показати учням, що незважаючи на високий і швидкий розвиток комп’ютерних технологій та інтернет-ресурсів, книга – це основне джерело знань. Прищепити дітям любов до книги та показати, що бібліотекар може бути хорошим порадником і навіть другом.

     

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer