You are here

Середня загальноосвітня школа № 9

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Кучук Світлана Юріївна
Community School Coordinator: 
Удовицька-Скляренко Людмила Андріївна
Address: 
м. Київ, пр.Рокосовського, 5
Phone: 
(044) 432-76-96; (044) 432-75-84
Fax: 
(044) 432-76-96
Email: 
obolon_9@i.ua
Web: 
www.obolon9.ucoz.com
About: 
• Школа продовжує кращі традиції класичної освіти, одночасно використовуючи інноваційні підходи та технології. • У школі навчається понад 600 учнів – 23 класи. • Заклад є опорним в районі з патріотичного виховання учнівської молоді та формування потреб здорового способу життя. Місія школи: • Створення умов для самореалізації духовного, інтелектуального та фізичного потенціалу особистості учня. Візія школи: • Поєднання навчально-виховної роботи з науково-методичною, науково-дослідницькою та експериментальною; використання поряд з традиційними методами навчання і виховання інноваційних педагогічних технологій. Наші пріоритети: • Впровадження системи особистісно-зорієнтованого навчання і виховання; • Впровадження сучасних освітніх технологій навчання; • Створення умов для реалізації творчого потенціалу учнів на основі принципів лідерства; Наші цінності: • Досконалість у своїй справі: вчитися і вчити; • Успіх, повага та самоповага за рахунок особистої праці; • Повага до особистості дитини і дорослого; • Патріотизм, прихильність духовним і культурним цінностям своєї країни; • Рівність перед встановленими у школі Правилами; • Здоровий спосіб життя; • Добре ім'я та честь школи - наша головна цінність, в основі якої лежить спільна праця вчителів, учнів та їх батьків.
Schoolchildren: 
---
Community type: 
---
Phylosophy: 
Громадсько-активна школа – це школа-майбутнього. Зміст та форми діяльності ГАШ спонукають суспільство рухатись вперед, розвиватися, реалізовуватись, бути соціально-активним та демократичним. ГАШ- це школа, що пропонує модель широкої співпраці батьків, вчителів, учнів, громадських організації, наукових та творчих осередків, соціальні служби. тощо допомагати освітнім закладам стати практичними у набутті життєвих знань про ту чи іншу справу, дію. Це така школа, яка прагне стати не тільки загальноосвітнім закладом, але й осередком громадської культури. За умов створення такої школи збільшується якість освітніх послуг, учнівська молодь здобуває додаткову освіту і відповідальність за майбутнє філософськи присутнє безпосередньо у кожного учасника проекту. Філософія школи побудована на співпраці, доброзичливості, найкращих духовних цінностях , що здобуло людство. Відповідно всі учасники громадсько-активної школи працюють в єдності.
Projects: 

Свято першого дзвоника.

 В  рамках проекту «Громадсько-активна школа», після проведення урочистої лінійки відбулось свято, яке допомогли організувати Народний депутат України Володимир Арьєв та спонсори школи - компанія «Енергополь-Україна» (будівельний комплекс «Міністерський»). Гостей свята розважали аніматори, клоуни, казкові персонажі із якими вони водили хороводи, співали, танцювали, грали. Святкування продовжилися концертною програмою!

          

День інтеграції  «Здорова людина – здорова нація».

В рамках впровадження освітньої технології інтегрування «Дев’ять інтеграцій навчально-виховного процесу» 27 вересня 2013 року у школі пройшов «День інтеграції» навчального матеріалу з різних предметів у  1-11 класах, об’єднаних навколо теми «Здорова людина – здорова нація». Головними завданнями "Дня інтеграції ” були удосконалення учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах нестандартних ситуацій. Головними суддями спортивних змагань стали майстри спорту зі спортивної греблі, а найкращими вболівальниками – батьки!

                             

            

                                       

16 жовтня команда нашої школи зайняла почесне І місце у ХХХІІ туристично-краєзнавчому зльоті учнівської молоді Оболонського району у середній віковій групі.

                 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer