You are here

Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 103 міста Києва

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Гуріна Ольга Павлівна
Community School Coordinator: 
Кожушко Євген Володимирович – заступник директора з НВР
Address: 
02092, місто Київ, вул. Алма – Атинська 89
Phone: 
568-83-14, 568-82-18
Fax: 
(044) 568-83-14
Email: 
SCH103@ukr.net
Web: 
www.school103.pp.ua
About: 
Школа розташована в Дніпровському районі, в мікрорайоні Дарницького вагоноремонтного заводу. Заснована в 1956 році. В складний історичний період соціальних і політичних реформ школа не тільки вистояла, зберігши контингент учнів і вчителів, але й визначила напрямки своєї навчально – виховної роботи, узгоджуючи її із запитами суспільства міста мікрорайону. Сучасний позитивний імідж школи – важливий напрямок роботи педагогічного та учнівського колективу. Прагнемо до утримання хорошої репутації, мріємо про добудову, дбаємо про підвищення конкурентоздатності нашого закладу. Багато років школа є осередком освітньо – культурного життя мікрорайону, підтримуючи тісні зв’язки з дошкільними навчальними закладами, Дарницьким вагоноремонтним заводом, Київським професійним ліцеєм транспорту, Дніпровським центром культури та мистецтв.
Schoolchildren: 
471
Community type: 
територіальний колектив в межах мікрорайону
Phylosophy: 
школа є осередком освітнього,культурного, духовного життя мікрорайону. Адже тут одержують повну загальну середню освіту кілька поколінь мешканців мікрорайону, а випускники школи після закінчення педагогічних ВНЗ працюють вчителями. Впродовж багатьох років місцева громада об’єднує колишніх, теперішніх та майбутніх учнів школи та їх родини. Тому громадсько – активна школа залучає нових партнерів , створюючи великий спектр послуг для дітей, молоді, сімей та громад. Адже молоді потрібен великий вибір можливостей та підтримка. Не секрет, що інститут сім’ї переживає зараз не кращі часи: за результатами опитування учнів школи 50 % дітей на питання «Чи хотіли б ви наслідувати свою сім’ю ?» дали заперечну відповідь, громадсько – активна школа повинна приділити велику увагу освітнім, соціальним, оздоровчим послугам, покращенню навчання учнів, зміцненню родини, яка буде спроможна позитивно впливати на виховання дітей.
Projects: 

Проект 1 «Клуб дідусів та бабусь».

Об’єднує активних бабусь та дідусів учнів школи, які беруть участь у роботі шкільних гуртків, проведенні свят.

Проект 2 «Волонтерство»

Волонтерська діяльність  спрямована на надання допомоги особам, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. 

Волонтерська діяльність — індивідуальна і колективна — це спосіб підтримки, піклування, надання допомоги членам громади; взаємодії між людьми для спільного вироблення нових шляхів вирішення проблем, які виникають. Це створює можливості для навчання та розвитку впродовж життя кожної людини.

Проект 3 «Школа розвитку»

Проведення батьками тренінгів для старшокласників «Цілі у житті», «Управління часом», «Як обрати професію», «Фінансова грамотність», «Можливості для молоді».

Проект 4 «Наш мікрорайон – не околиця»

Проведення спільних заходів з установами мікрорайону (круглі столи, літературні вечори, організація художніх галерей,фестивалі творчості тощо).

Проект 5 «Здорова сім’я - здорова держава»

Проведення спортивних заходів для мешканців мікрорайону з використанням можливостей та бази школи.

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer