You are here

Розбудова школи як громадсько-активної

Printer-friendly versionPDF version

28 січня 2016 року кафедрою менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського для педагогів та громадськості області проведено навчальний тренінг «Розбудова школи як громадсько-активної».

У даному заході взяли участь представники із м. Комсомольська, Котелевського і Лубенського районів – Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Великорублівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Новооріхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. О. Г. Лелеченка.

Учасників привітав ректор ПОІППО В. В. Зелюк  та зазначив, що модель громадсько-активної школи є актуальною, відповідає викликам часу.

Під час тренінгу обговорювалися питання: «Що таке громадсько-активна школа?», «Як трансформувати традиційну школу в громадсько-активну?», «Навіщо розбудовувати громадсько-активну школу?». Було презентовано фільм про участь ПОІППО і шкіл у міжнародному проекті «Школа для громади, громада для школи». Координатори проекту С. В. Королюк, Р. Л. Гавриш, Т. В. Водолазська провели тренінгові вправи, які зацікавили присутніх. Учасник тренінгу, директор Дмитрівської школи В. Г. Брижань наголосив, що школу можна розвивати тільки спільно з громадою.

Керівники шкіл, вчителі та представники громадськості висловили думку щодо тісної співпраці між навчальними закладами та ПОІППО з питань розбудови громадсько-активної школи.

Джерело

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer