You are here

Проект «Шкільне мобільне Антикафе. Змістовне дозвілля – кожному члену громади»

Printer-friendly versionPDF version

Проект «Шкільне мобільне Антикафе.Змістовне дозвілля – кожному члену громади» Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Бердянської міської ради Запорізької області

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Бердянської міської ради Запорізької областіорганізувала діяльність Шкільного мобільного Антикафе, завдяки функціонуванню якого планується розширити систему суспільних відносин і зв’язків, у які включені члени громади, задовольнити їхню соціальну активність, забезпечити право громади на відпочинок та дозвілля.

Шкільне мобільне Антикафе –  новий формат  дозвіллєвого простору соціального спрямування, головною особливістю якого є доступність для всіх членів нашої громади. Антикафе передбачає роботу за двома напрямами:

  • ігровий (дозвіллєвий) майданчик– це місце, де можна спілкуватися,  грати в настільні ігри, брати участь у майстер-класах, інтернет-конкурсах і олімпіадах, переглядати та обговорювати фільми, насолоджуватися творчими вечорами з цікавими людьми та спеціалістами; представники учнівського самоврядування матимуть змогу якісно проводити тренінгові заняття, працювати над проектами і виданням шкільної газети «Спичка»;
  • батьківський клубпередбачає проведення тематичних занять для батьків за участю психолого-педагогічних працівників та інших спеціалістів.

Мобільність Антикафе передбачає можливість використання матеріально-технічних ресурсів кабінету в інших приміщеннях школи (музейній кімнаті, кабінеті обслуговуючої праці, класних кімнатах, актовій залі). Робота Антикафе буде здійснюватися за відповідним графіком.

Протягом червня-вересня в школі було проведено ряд заходів щодо відкриття шкільного Антикафе. А саме:

  • частково придбані технічні засоби, меблі для облаштування кафе;
  • триває робота щодо проведення рекламної кампанії Антикафе;
  • частково створено кейс методичних і відеоматеріалів для роботи з батьками;
  • тривають роботи щодо облаштування приміщення Антикафе.

Слід зазначити, що офіційно кафе ще не відкрилося, але в приміщенні вже проводяться тренінгові заняття та ігрові програми.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer