You are here

Проект «Студія розвитку культурно-освітнього потенціалу громади «Кроки назустріч»

Printer-friendly versionPDF version

Проект «Студія розвитку культурно-освітнього потенціалу громади «Кроки назустріч» у Мереф’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 Харківської районної ради Харківської області

У ході реалізації проектув Мереф’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 Харківської районної ради Харківської області було створено Студію розвитку культурно-освітнього потенціалу громади «Кроки назустріч», яка надасть можливість проводити психологічні консультації та тренінги з ВПО і мешканцями громади, майстер-класи з «хенд-мейду», відео-уроки он-лайн, підготовчі заняття для дітей  дошкільного віку та молодшого шкільного віку, додаткові заняття для дітей ВПО, зустрічі «Кола друзів», різноманітні гуртки, зустрічі профорієнтаційного напрямку для членів громади та ВПО.

Станом на початок жовтня 2016 року отримано наступні результати:

 • придбано телевізор, ноутбук, акустичну систему, радіомікрофони, принтер;
 • облаштовано відповідну кімнату, де є можливість проводити психологічні консультації та тренінги з ВПО і мешканцями громади, майстер-класи з «хенд-мейду», відеоуроки он-лайн, підготовчі заняття для дітей дошкільного віку та молодшого шкільного віку, додаткові заняття для дітей ВПО, зустрічі «Кола друзів», різноманітні гуртки, зустрічі профорієнтаційного напрямку для членів громади та ВПО; складено графік роботи студії, розпочато журнал реєстрації відвідувань студії «Кроки назустріч»;
 • проінформовано громаду на сторінках тижневика «Мереф’янські вісті», на шкільному Web-сайті, презентовано студію на святі Першого дзвоника.

Реалізація проекту здійснюється на засадах відкритості й максимального залучення членів громади: представників громадської організації «Майбутнє Мерефи», органів місцевого самоврядування.

Додаються фото:

 1. Презентація студії на святі Першого дзвоника, виступ директора школи Рижкової Т.С.
 2. та депутата обласної ради, помічника депутата Верховної Ради  Мураєва Є.В. Дейнеки Р.С. – члена ініціативної групи проекту.
 3. Нове обладнання в дії (радіомікрофони, з якими працюють ведучі).
 4. Нова акустична колонка на відкритому святі «Олімпійський урок» до Міжнародного Дня фізичної культури.
 5. Проведення Першого уроку. Відеоурок «Моя Україно!»
 6. Проведення відеожурналу до Дня пам’яті трагічних подій Холокосту.
 7. Облаштування кабінету.
 8. Облаштування кабінету.
 9. Робота гуртка юних фотоаматорів.
 10. Буйнова Я.В., педагог-організатор, і Єрошина О.А., заступник директора з виховної роботи, отримали звання «Людина року-2016 міста Мерефи» за активну роботу щодо розповсюдження досвіду роботи ГАШ.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer