You are here

Проект «Літня школа громадянської активності «Агенти змін»

Printer-friendly versionPDF version

Відповідно до перспективного плану реалізації проекту «Громадсько-активна школа» на 2015-2020 роки та плану роботи Лишнянської ГАШ на 2014/2015 навчальний рік у співпраці із Національним педагогічним університетом ім. М. П. Драгоманова, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, благодійною фундацією «Діти надії», молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», центром св. Климента «Спілкування та діалог культур» та духовно-просвітницьким центром «Ковчег» с. Лишня з 02 по 15 червня 2015 року  відбулася літня школа громадянської участі «Агенти змін» для молоді і дітей. Дана програма реалізовувалась для учнів 6-11 класів практикуючим тренером  програми «Філософія для дітей» Юлією Кравченко та випускницею «Навчальної програми професійного зростання» Катериною Клюзко із залученням учнів, педагогів, батьків, волонтерів, представників громади села Лишня.

Мета програми: виховання громадсько свідомої та патріотичної молоді.

Завдання:

  • надання молоді інструментів та знань для реалізації суспільно-корисних ідей;
  • формування молодіжної спільноти-громади з подальшим її залученням до реалізації громадсько- значущих проектів;
  • виявлення і підтримка  та розвиток лідерських, організаторських, творчих здібностей учасників;
  • формування розуміння важливості відповідального ставлення до свого вибору;
  • залучення до участі у школі дітей переселенців Макарівського району.

 

Навчання здійснювалось тренінговими інтерактивними методами серед яких - “Філософія для дітей”, Learning by doing, освіта через мистецтво, “Театр для діалогу”, медіації, методики Монтессорі та інші.

У ході програми учасники говорили про загальнолюдські цінності, з’ясовували «що таке громада та своє місце в ній», розробляли громадсько-значущі проекти, займались благодійністю.

Учасниками програми під керівництвом місцевого художника пана Дана була здійснена благодійна акція на підтримку хворого хлопчика - переселенця із зони АТО, що лікується від тяжкої хвороби в «Охмадиті». Малюнки, намальовані учнями, будуть продані за кордоном, а гроші підуть на лікування дитини.

По закінченню програми учасникам були вручені сертифікати, які свідчать про навчання у літній школі громадянської активності «Агенти змін».

Дана програма була презентована тренерами в Американському Домі 18 червня 2015 року.

На презентації були присутні заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Рейчел Етвуд Мендіола, помічник аташе з питань культури Посольства США, спеціаліст з програм середньої освіти і молодіжних програм Олександра Єгорова, Директор Корпусу миру США в Україні Денні Ф. Робертсон, Начальник відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Бабінець Світлана Іванівна, випускники школи «Агенти змін».

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer