You are here

Програма «Центр соціального менеджменту»

Printer-friendly versionPDF version
Cover: 
Annotation: 

Дані методичні матеріали - результат роботи команди експертів у рамках міжнародного проекту «Центри соціального менеджменту» для освітніх установ Красноярського краю. Проект реалізувався КРМО Центр «Співпраця на місцевому рівні» (Росія) у партнерстві з благодійною організацією «КонтінЮ» (Великобританія) і громадсько-просвітницьким товариством «Едукатор» (Польща).

У посібнику (в двох частинах) пропонуються розроблені навчальні модулі для навчання ініціативних груп за програмою «Центр соціального менеджменту».

У робочому зошиті (в двох частинах) пропонуються розроблені навчальні модулі для навчання ініціативних груп за програмою «Центр соціального менеджменту».

Посібник призначений для школярів, учителів, батьків, представників місцевих громад, зацікавлених у розвитку ініціатив на місцевому рівні.

Даний матеріал опубліковано за підтримки Європейського Союзу (Партнерська Програма Інституційного Розвитку - Сприяння у розвитку громадянського суспільства та місцевих ініціатив). Зміст публікації є предметом відповідальності КРМО Центр «Співпраця на місцевому рівні» і не відображає точку зору Європейського Союзу.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer