You are here

Пришибська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Грисюк Світлана Володимирівна
Community School Coordinator: 
---
Address: 
39750 Полтавська область, Кременчуцький район, село Пришиб, вул. Леніна 19
Phone: 
(0536)73-37-40
Email: 
рrushubshkola@ukr.net
About: 
Знаходиться на території села Пришиб. У 2014 році відзначили 100-річчя, відкрито історичний музей. Школа надає спеціальність «Оператор комп’ютерного набору». Учні школи є постійними переможцями конкурсів та олімпіад. У 2013-2014 рр. – призери обласного конкурсу-огляду «Малі річки Полтавщини». Працюють гуртки «Музейна справа», «Шкільна журналістика»( лауреат міжнародних конкурсів) та хореографічний гурток. З 2015-2016 н.р. запроваджено інклюзивне навчання. Розробляється використання методики Базарного, запроваджуються оздоровчі технології. Педколектив ініціює запровадження нових освітніх технологій (командний підхід), виховує шанобливе ставлення до соціальної інклюзії (толерантне ставлення до представників інших релігійних вірувань, націй, людей з фізичними та розумовими здібностями).
Schoolchildren: 
103
Community type: 
---
Phylosophy: 
Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів – це сучасна школа, яка повинна дати учням не лише певні знання, уміння та навички, але й виховати соціально адаптовану та громадсько орієнтовану особистість, яка після закінчення школи має сформовані життєві компетентності, може знайти й реалізувати себе в майбутньому. Громадсько-активна школа не відгороджує учнів від реального життя, а включає це життя у свої уроки, позаурочну діяльність, створюючи єдине поле громадського виховання не тільки учнів, але і всіх учасників освітнього процесц. Ми повинні сформувати громадський світогляд дитини. У школі закладаються трудові навички, дитина отримує першу робочу професію, вчиться соціальній взаємодії, тут у неї виробляються цінності. Значна увага приділяється розвитку молодіжного руху та спільного залучення громадян до життя школи та громади, покращенню навчання учнів, зміцненню родини та відносин між мешканцями села. Школа – центр освітніх та розвиваючих послуг.
Projects: 

Проект «Створюємо музей»

Люди повинні знати і пам’ятати свою історію. Україна після Революції Гідності вперше відчула свою народність, єдність. У суспільстві активно шукаються витоки історії, відроджуються традиції, звичаї.
Тому перед нами постає завдання – відтворити історію села Пришиб, описати її та створити шкільний історичний музей.

Мета проекту:

Залучення членів громади села до активного збору матеріалів для музею.
Привернення уваги громадськості до відтворення історичного минулого села.
Підтримання традицій села.

Проект «Здорові діти – запорука здорової нації!»

Запорукою активної діяльності і процвітання громади є формування здорового способу життя в шкільному та сільському середовищі, адже здоров’я – найцінніше багатство кожного.

Мета проекту:

Запрвадження здоров’язберігаючих технологій , зміцнення здоровя учнів (технологія Базарного).
Залучення до запровадження батьків, громадськість.

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer