School head:
Зубковський Євген Григорович
Community School Coordinator:
Address:
37633, вул. Леніна 102, с. Попівка Миргородського району Полтавської області
About:
Приміщення Попівської ЗОШ І-ІІІ ступенів введено в експлуатацію у 1975 році і розраховане на 600 учнів. На даний момент у школі навчається 122 учні, 57 з яких підвозяться шкільним автобусом, який фінансує Попівська сільська рада. Для отримання якісної освіти школа має 2 комп’ютерних класа, новий математичний кабінет з мультимедійною дошкою і проектором, біологічний, хімічний, фізичний та інші предметні кабінети. Багатьом із них уже дано «нове життя» завдяки співпраці з батьками та місцевими підприємствами. Для забезпечення повноцінного харчування в школі працює їдальня на 100 посадочних місць, а для занять спортом відремонтована спортивна зала. В даний час, за сприяння місцевої громади, проходить переобладнання одного із кабінетів під атлетичний зал. Учні старшої школи навчаються за інформаційно-технологічним та спортивним профілем. Для розвитку інтересів дітей організована широка мережа гурткової роботи, більшість з яких працюють на громадських засадах. Навчальний процес забезпечують 25 педагогів (12- вища категорія, 6- перша категорія, 1- друга категорія, 6 – спеціаліст, 1- «учитель-методист», 3- «старший учитель») а також практичний психолог, педагог організатор, бібліотекар, медична сестра та 15 робітників обслуговуючого персоналу. В зимовий період школа опалюється від квартальної котельні, яка є великим фінансовим тягарем для бюджету школи і при низьких температурах не в змозі забезпечити відповідний температурний режим.
Phylosophy:
З квітня 2014 року школа офіційно долучилася до мережі громадсько-активних шкіл України. Бо у своїй діяльності спирається на пріоритети:
школа сполучна ланка між громадою, владою, мобілізувючи їх ресурси на вирішення проблем школи і громади, громади і школи.
демократичний ідеал поваги до кожної людини та її прав на участь у справах громади, що стосуються загального добра.
формування національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, бажання працювати задля держави, готовність її захищати;
забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, культури та історії свого народу;
прищеплення шанобливого ставлення до культури, звичаїв, традицій українців та представників інших націй, які живуть в Україні;
виховання духовної культури особистості, створення умов для вибору нею своєї світоглядницької позиції;
утвердження принципів вселюдської моралі, правди, справедливості, патріотизму, доброти, працелюбності.