You are here

Новогорівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Токмацької районної Ради Запорізької області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Хамутіннікова Галина Іванівна
Community School Coordinator: 
Лисенко Юлія Вікторівна
Address: 
71731 Запорізька обл., Токмацький район, с. Новогорівка, вул. Молодіжна, 8
Phone: 
(06178) 96-7-80
Email: 
schkola-nowogorowka@meta.ua
About: 
Новогорівська ЗОШ розпочала свою діяльність 15 листопада 1972 року. В 2004 році школа стає спеціалізованою, забезпечує вивчення предметів інформаційно-технологічного профілю. Є центром освітнього округу, до якого входять три школи та два дитячих садочка. В даний час в ній навчається 132 учні, працюють 13 працівників та 19 вчителів. За підсумками рейтингового оцінювання ЗНЗ району школа посідає перше місце декілька років підряд. Адміністрація школи спрямовує свою діяльність на розвиток партнерських відносин з усіма установами та закладами, що є в мікрорайоні, сприяє розвитку громади, волонтерського руху (волонтерський загін «Сонячні серця» виборов ІІІ місце в обласному конкурсі «Кращий волонтер року» - 2012р.), формує в учнів активну громадянську позицію, лідерські навички, здійснює демократичне виховання через діяльність Республіки «Лідер» та країни «Веселкова», що працюють на засадах учнівського самоврядування (ІІ місце в обласному конкурсі «Краща моделей учнівського самоврядування та програма діяльності»-2011р.), створює умови для розвитку талантів, нахилів та здібностей. В школі працюють 9 гуртків. Гурток «Проби пера» випускає газету «Шкільні новини», яка нагороджена Почесною грамотою секретаріату Національної спілки журналістів України. Школа увійшла до списку 100 кращих шкіл України.
Schoolchildren: 
132
Community type: 
сільська громада
Phylosophy: 
Щоб відповідати високим стандартам і вимогам нової епохи, сучасній людині необхідні вміння оперувати такими знаннями та технологіями , що задовольняли б потреби інформаційного суспільства, підготували б молодь до нових ролей у цьому суспільстві. Саме тому важливим сьогодні є не тільки вміння оперувати власними знаннями, а й бути готовим змінюватись та пристосовуватись до нових потреб ринку праці, оперувати та управляти інформацією, активно діяти, швидко приймати рішення, навчатись впродовж всього життя. Саме тому в школі створюються умови для саморозвитку, самоствердження, самореалізації особистості. Умови , за яких дитина може проявити не лише інтелектуальну компетенцію, але й компетенцію соціальну: уміння робити відповідальний вибір на підставі особистих якостей, здібностей та задатків, виділити та сформувати ціннісну позицію, співвіднести її з позиціями інших і знайти оптимальне рішення. Школа – осередок освітнього, культурного та духовного життя на селі. Тому школа співпрацює з місцевою громадою, залучає батьків і мешканців села до розв’язання соціальних та інших проблем, як у школі , так і у громаді. Стратегічна мета розвитку школи: створення умов отримання кожним учнем того рівня освіти, який відповідає його здібностям та індивідуальним особливостям; розвиток інтелектуальної, емоційної сфери дитини, формування його ціннісних орієнтирів, прищеплення навичок соціальної компетентності через включення кожного школяра в системи ранньої предметної орієнтації, професійного самовизначення, профільного навчання.
Projects: 

Проект - «Газетне видання шкільної молоді». Мета проекту - підвищити конкурентоспроможність шкільного періодичного видання шкільної газети  шляхом переходу від чорно-білого варіанту до кольорового, створення та організації роботи малої ініціативної групи «Проби пера», залучення до співпраці дітей, їх батьків, педагогів та адміністрацію школи, налагодження контактів з районною газетою «Таврія». Проект – «Збережемо матеріали шкільного музею для наступних поколінь». Мета проекту: збереження пам’яті про людей, що творили історію села і країни, патріотичне виховання підростаючого покоління, збереження унікальних історичних речей, матеріалів та створення сприятливих умов для роботи шкільного музею історії села. Проект – «Швидкісний Інтернет – вільний доступ до світової скарбниці знань». В результаті виконання  проекту 132 учні, 19 вчителів отримають можливість використовувати швидкісний Інтернет для успішного навчання, розвитку інтелекту, творчої самореалізації, для формування національної самосвідомості, активної життєвої позиції, підготовці до життєтворчості, поваги  та толерантності у відносинах з людьми. Покращиться успішність учнів з навчальних предметів. Школа зможе одержувати інформацію із зовнішніх джерел, опрацьовувати її та видавати інформацію на зовні тим, кому вона необхідна, з тією швидкістю, яку дозволяють сучасні інформаційні технології. З’явиться можливість створити та постійно оновлювати сайт школи. Вчителі, батьки та учні отримають доступ до освітньої комп’ютерної мережі КУРС-школа. Проект – «Фізична культура і спорт – важливі фактори зміцнення здоров’я». Мета проекту: ремонт спортивного залу школи та облаштування спортивного майданчика для занять фізичною культурою і спортом та організації культурного і спортивного дозвілля мешканців села; сприяння виробленню в учнів активної життєвої позиції; організація практичної діяльності учнів спільно з представниками громади, спрямованої на розв’язання проблем на місцевому рівні; організація співпраці з владою, громадою, благодійними організаціями, учнями та педагогічним колективом школи.

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer