You are here

Наставницькі візити до загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області – учасників проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в школах і громадах»

Printer-friendly versionPDF version

У Мереф'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 та Глушківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Куп'янського району Харківської області продовжується впровадження  методики «Кола друзів».

24 та 25 лютого відбулися чергові наставницькі візити до закладів, під час яких було проаналізовано результати діяльності сформованих «Кіл друзів», визначено проблеми та шляхи їх вирішення.

Зокрема, під час візиту у Глушківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Куп'янського району відбулася робоча зустріч, у якій взяли участь директор школи  Канцедал Ганна, класні керівники Рожнова Інна, Заєць Галина та Пономаренко Тетяна, практичний психолог Зудова Інна, вчитель англійської мови Барчугіна Людмила, регіональний координатор проекту в Харківській області Сіліна Галина.

Робоча зустріч дозволила спланувати діяльність педагогічного колективу щодо створення нових «Кіл друзів» для учнів початкової школи. Продовжується робота «Кола друзів» у Мереф'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 (учні 4-А класу, класний керівник - Котляр Жанна Василівна). Одна з таких зустрічей мала символічну назву «Не схожий на інших». З самого початку цієї зустрічі діти активно обговорювали питання «Добре чи погано бути не схожим на інших?», висловлювали свої думки, пропонували різні відповіді. Під час зустрічі діти переглянули фрагменти мультфільмів «Шрек», «Русалонька», «Немо», «Маша і ведмідь», потім обговорювали: хто з героїв цих мультфільмів не схожий на інших, чому і чи страждають вони від цього? Діти дійшли висновку, що кожна людина  ̶  це індивідуальність, її треба сприймати такою, якою вона є, але якщо є серйозні недоліки  ̶  треба допомогти їх ліквідувати.

На останок діти бажають один одному  гарного настрою на день, на цілий тиждень (бо наступна зустріч через тиждень) за допомогою міміки, жестів, потім  ̶  слів (жестом  ̶  ОК!, «сердечко» з пальців рук, посмішки один одному, повітряний поцілунок).

У кінці зустрічі  ̶  традиційне спільне фото.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer