You are here

Микулинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянського р-ну Тернопільської обл.

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Чевжик Анатолій Якович
Community School Coordinator: 
Дрипка Надія Миколаївна
Address: 
Тернопільська область,Теребовлянський район, смт. Микулинці, вул. 8 Березня,19, 48120.
Phone: 
(03551) 5-10-40,5-11-40
Fax: 
5-12-63
Email: 
ms_2007@ukr.net
Web: 
http://mykulynschool.jimdo.com
About: 
Микулинецька ЗОШ І—III ступенів це сучасний заклад освіти, який задовольняє пізнавальні інтереси дитини, плекає творчу особистість, створює умови для повноцінного інтелектуально¬го, творчого, морального, фізичного розвитку дитини, примноження культури й духовності в усій різноманітності національних та світових зразків, тобто школа самореалізації особистості, школа життєтворчості. Навчально-виховний процес спрямований на формування у ви¬пускника школи якостей, необхідних для життєвого та професійного самовизначення. Сьогодні школа славиться такими учнівськими досягненнями: дворазовим чемпіоном Європи з боксу, призером чемпіонату світу, призером чемпіонату Європи, багаторазовим чемпіоном України, майстром спорту - Віктором Петровим; переможцями районного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, поезії та прози «Дай,Боже,вільним бути!» до відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці Мацьопою Дмитром та Пласкань Іриною; ученицею школи Шкільною Оксаною, яка стала переможцем обласного “Фінального турніру 10-го відкритого чемпіонату Тернопільської області з інтелектуальних ігор “Унікум”
Schoolchildren: 
502
Community type: 
---
Phylosophy: 
Громадсько-активні школи, які б відмінності між ними не існували, мають спільну філософію. Такі школи ґрунтуються на демократичному ідеалі поваги до кожної людини та її прав на участь у справах громади, що стосуються загального добра. Громадсько-активна школа у селищі Микулинці ставить перед собою мету не просто надавати освітні послуги учням, але й розвивати громаду, залучати батьків та мешканців до вирішення соціальних та інших проблем, які існують як в школі, так і в громаді. Громадсько-активна школа – це навчальний заклад, в якому велика увага приділяється налагодженню партнерських стосунків між школою та всіма ресурсами, що існують в громаді. В громадсько-активній школі значна увага приділяється освітнім, соціальним, оздоровчим послугам; розвитку молодіжного руху та залучення громадян, покращенню навчання учнів; зміцненню родини та відносин між мешканцями громади.а саме :у вихідні дні надається приміщення шкільного спортивного залу для занять (баскетбол, волейбол, гандбол) для молоді селища.У вечірній час (з 18.00 до 21.00 год) по вівторках і четвергах працює секція боксу під керівництвом заслуженного тренера України Віктора Петрова. Теребовлянський районний Центр туризму використовує приміщення нашої школи, а саме (спортивний зал та стадіон школи) для фінальних змагань шкіл району по спортивному туризму. З 2006 року школа оздоровлює учнів в пришкільному оздоровчому таборі «Джерельце» на базі Микулинецької ЗОШ І-ІІІ ст. У жовтні 2011 року за сприянням громадської організації на шкільному подвір'ї було закладено наріжний камінь для побудови каплички Матері Божої . Щосереди, в кабінеті християнської етики, за участю священослужителів обох парафій: Греко-католицької- о.Євгена Влоха та Православної-о.Василя Мариновського відбуваються зустрічі духовно-просвітницького осередку »Ковчег». Діяльність громадсько-активних шкіл позитивно впливає не лише на самооцінку молодих людей, а й на розвиток громади у цілому.
Projects: 

2011р.- ІІІ місце в обласному конкурсі »Виховник-2011» та розробці сценарію-«Екологічна стежка Микулинець» - заступник директора з виховної роботи -

Дрипка Надія Миколаївна.

2012 р.- Проект «І гомін віків…І природи краса»

(в рамках проекту «Сім туристичних маршрутів селища»)

Девіз проекту: “Від малої Батьківщини  - до великої України “.

Актуальність:

            В нашій Україні  є дуже багато красивих і визначних місць. Але у кожного з нас є мала Батьківщина,той куточок, який залишається в серці: де пролетіло дитинство, прошуміла юність, де зустрів перше вірне кохання.

Микулинці – отча колиска багатьох поколінь, селище, що впродовж століть утверджувало власну славу й значимість у реєстрі української історії.  Селище, що зведене на Сереті, передане нам у спадок, як заповіт від нащадків топільчан. 

      Тему проекту було обрано для того, щоб пробудити в учнів національну свідомість, почуття відповідальності за долю рідної землі, за майбутнє планети, синівські почуття до матері - України.

      Навчальні предмети:  художня культура, історія України, географія, основи християнської етики. 

     Учасники: учні 8-го класу.

     Мета:

             -    систематизувати знання учнів з хронології історичних подій;

-         організувати пошукову діяльність учнів;

-         розвивати життєві навички, пов’язані з умінням жити разом, роботою в команді;

-         набути позитивного досвіду групової роботи, побачити значення діяльності кожного для результату спільної справи;

-         навички роботи з додатковою довідниковою літературою, з архівними матеріалами;

-         навчитися створювати буклети, знімати відеофільм;

-         виховувати культуру мислення, можливість розвитку комунікативних навичок, особистісних якостей кожного. 

        Очікувані результати:

·        уміння  брати  інтерв’ю  і  використовувати для написання наукових робіт;

·        уміння створювати карти, буклети, складати вірші;

·        уміння користуватися літературою для пошуку інформації;

·        уміння користуватися комп’ютерною технікою та відеоапаратурою;

·        уміння виступати перед аудиторією.

 

        Вхідні знання та навички: навички писати вірші, робити аргументовані висновки, складати маршрут. 

        Матеріально-технічне, інформаційне та методичне забезпечення: додаткова художня та наукова література, комп’ютер, принтер, сканер, відеокамера, папір. 

        Кінцевий продукт: 

- перша та друга групи – розробка сценарію  «І гомін віків… І природи краса»;

- третя група – карта туристичних маршрутів;

- четверта група – інформаційний буклет з фотографіями туристичних маршрутів.

        Після завершення проекту учні обговорювали результативність своєї діяльності.  Результативність роботи чотирьох груп була оцінена керівником і кожен  учень визначив свій особистий внесок в реалізацію проекту. 

 Проект «Виховання заради майбутнього» (2012 -2016)

Проект «Співпраця в ім'я дитини»

Проект «Інформаційно-навчальне середовище системи освіти школи». 

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer