You are here

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст..№60

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Боярська Наталія Олександрівна
Community School Coordinator: 
Боярська Наталія Олександрівна
Address: 
54036, м.Миколаїв, вул..Чорноморська,1
Phone: 
(0512)-48-08-65
Email: 
school60@list.ru
About: 
Наша школа – це школа – родина, школа, в якій панує порозуміння, підтримка. Наша школа – школа формування життєвої компетентності особистості. Головним у роботі педагогів є орієнтування учнів на актуалізацію власного життєвого досвіду і набуття нового для активного залучення до соціокультурного середовища. Ми живемо в мікрорайоні Варварівка, який знаходиться на мальовничому березі Південного Бугу. Селище давно стало частиною Миколаєва, та люди зберегли свою самобутність і місцевий колорит. З 1996 р. у школі діє учнівська самодіяльна організація “Козацька республіка”, яка є складовою Буго- Висунської паланки реєстрового козацтва Миколаївської області. До “Козацької республіки” входить 20 козацьких куренів, кожен з яких має свою хоругву, носить ім’я козацького гетьмана. Результатом багаторічної пошукової роботи є створення історико-етнографічного музею з експозиціями: 1. « Моя мала Батьківщина – Варварівка », 2. « Країна козацтва » 3. « Вони захищали Батьківщину » 4. «Українська світлиця». Гордістю школи є «Зразковий художній колектив» - ансамбль народного танцю «Веселка», який вже відзначив своє 20—річчя керівник. У колективі займаються 80 дітей віком від 6 до 20 років. З 2005року команда юних інспекторів дорожнього руху «Безпечна дорога дитинства» є переможцем обласних змагань і призером Всеукраїнського фестивалю. Школа представляла область на ІІ,ІІІ і ІV Всеукра-їнському фестивалі «Молодь обирає здоров’я». Значних перемог досягли спортсмени школи.
Schoolchildren: 
502
Community type: 
жителі мікрорайону, міста
Phylosophy: 
Ми хочемо, щоб школа стала острівцем людяності і гуманізму, творчості і постійного пошуку, щоб наші випускники на все життя засвоїли, якщо хочеш бути щасливим, то сповідуй золоте правило: розум у голові, чесність у серці, здоров’я в тілі. Місія школи: забезпечити якісне засвоєння знань учнями базового рівня освіти, сформувати такі загально навчальні вміння і навички, які дали б змогу вчитись усе життя, виховати людей. Здатних вести здоровий спосіб життя, бути оптимістами, цінувати традиції народу України і примножувати їх. • Педагогічне кредо: «У наших руках майбутнє – створимо його самі». Ми вчимось у власного минулого і чужого сучасного. Замість традиційної школи ми створюємо школу з традиціями. Чого ми хочемо? Навчитися вчитися. Навчитися працювати. Навчитися жити разом. Навчитися жити в мирі з самим собою. Що нас об’єднує? Любов до землі, на якій живемо, прагнення зробити дітей добрішими, щасливішим. Бажання навчитис слухати і розуміти один одного і діяти разом. Протреба знати більше, ніж знаємо, вміти більше, ніж вміємо. Найдорожче для нас – людина з її думками, турботами, радощами і сумом. Ми пам’ятаємо , що вищий прояв педагогічних досягнень – посмішки на обличчях дітей і дорослих. Ми знаємо, що школа завжди на розриві між вчорашнім і сьогоднішнім днями, і завжди кожен вчитель сам вирішує, що в ньому може бути більше – минулого чи майбутнього? Ми за майбутнє! Ми вам цікаві? У вас є питання? Тоді запрошуємо до співпраці!
Projects: 

2001рік – участь у Суспільній акції учнівської молоді України «Громадянин». Результатом співпраці з громадськістю, органами влади стало створення  молодіжного центру дозвілля і культури «Промінь»  на базі зруйнованого кінотеатру.

2005рік – участь у міській акції«А пам'ять священна»  до 60 річниці Перемоги

Результатом пошукової роботи, співпраці з громадськістю, місцевими жителями, підтримки влади стало відкриття у парку Солдата 8 стелл з прізвищами 226 варварівців, які не повернулися з війни.

    2008рік – участь у благодійному проекті «Добро починається з тебе» Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000». В результаті створено дитячий ігровий майданчик у місцевому парку з сучасним ігровим обладнанням, «Галявину казок». Проект став переможцем І відбіркового етапу і потрапив до пілотної групи. Делегація від школи була присутня на підсумковій конференції у м. Київ. Школа отримала сертифікат учасника та подяку від правління фонду.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer