You are here

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Славинська Людмила Михайлівна
Community School Coordinator: 
Славинська Людмила Михайлівна
Address: 
54051, м. Миколаїв, вул. Уборевича, 15
Phone: 
(0512) 63-20-15, 63-21-84
Email: 
school49_09@mail.ru
About: 
Наша школа має одноповерхову будівлю із трьох корпусів. У навчальному закладі тільки одна паралель класів. Педколектив налічує 19 педагогів та 1 психолог. Школа знаходиться у приватному секторі. На базі закладу діють гуртки різного спрямування: вокальний гурток, природничого циклу «Юний еколог» та «Історичне краєзнавство», військово-патріотичного напрямку для дітей від 3 до 11 класів. У навчальному закладі існують свої традиції, наприклад: «Свято осені» (щорічний благодійний ярмарок), вистави до дня Святого Миколая та Нового року, загальношкільне свято для всіх жінок «Восьме березня», а також урочиста загальношкільна лінійка із запрошенням ветеранів та громадськості «День Перемоги». Також вже стали традиційними щорічні походи класних колективів у походи до лісу, що розташований поруч, задля наведення порядку.
Schoolchildren: 
230 чол
Community type: 
Центр зайнятості Корабельного району, лісове господарство, міська бібліотека, Вище професійне училище № 21, військова частина, дошкільний навчальний заклад № 138 «Малюк».
Phylosophy: 
Змінити стереотипний, застарілий, погляд батьків на школу, як невід’ємну складову у житті дитини-учня. Для досягнення цієї мети ми намагаємося тісно співпрацювати з батьками (опікунами) у невимушеній обстановці, під час батьківських зборів та в індивідуальному порядку. Також ми намагаємося показати сімейні традиції через проведення загальношкільних свят. Щороку ми проводимо певний ряд заходів, спрямованих на розвиток взаємовідносин вчителі-батьки-учні. Це такі заходи як: Осінній ярмарок, благодійна акція «Твори добро» (до Міжнародного дня людей похилого віку та до Дня інваліда), привітання вчителів-пенсіонерів із професійним святом, вистави до Дня Святого Миколая та Нового року, привітання Захисників Вітчизни, Восьме березня, Свято Матері, акції до Дня Перемоги: Доброго ранку, ветеране, урочисті лінійки, зустрічі із ветеранами тощо. На весні діти спільно з батьками висаджують на пришкільних ділянках квіти, кущі, дерева, а восени прибирають ці ділянки і підгодовують землю до зими.
Projects: 

Для залучення інвесторів до співпраці ми постійно запрошуємо їх до навчального закладу на загальношкільні свята, де щиро дякуємо за допомогу (і називаємо, що саме зробив меценат) з метою заохотити до більш тісної та довгострокової співпраці.

Для залучення батьківської громади – запрошуємо на різноманітні загальношкільні заходи та свята, запрошуємо на виховні заходи та класні години задля того, щоб батьки мали змогу побачити свою дитини під час навчально-виховного процесу та вносили посильні вклади у матеріально-технічну базу школи.

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer