You are here

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Піляєва Анжела Іванівна
Community School Coordinator: 
Піляєва Анжела Іванівна
Address: 
54020, м. Миколаїв, вул. Защука, 2А
Phone: 
(0512)47-09-72
Email: 
mukolaiv_school_25@ukr.net
Web: 
http://school25.mk.ua
About: 
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІП ступенів № 25 забезпечує реалізацію потреб у здобутті загальної середньої освіти громадян, які проживають на території мікрорайону, визначеного рішенням міської ради. Кожен рік роботи школи – це сходинка до поліпшення умов, змісту освіти в нашому навчальному закладі, освоєння нових навчальних програм, запровадження нетрадиційних форм педагогіки, пошук оригінальних методик викладання, вибудовування нового досвіду на основі досягнень науки та прогресивного педагогічного досвіду, перевірка його ефективності. Кожен новий етап – це виважена позиція школи на шляху до вдосконалення. Позитивним результатом діяльності вважаємо створення в школі умов для повноцінного становлення дитини, збагачення її емоційного світу, розвитку інтелекту, підвищення мотивації до навчання, прояву творчих здібностей, що забезпечують нормальну життєдіяльність та самопочуття учнів у школі
Schoolchildren: 
306
Community type: 
батьківська громадськість, підприємці.
Phylosophy: 
Створення атмосфери для розвитку індивідуального потенціалу особистості в умовах вільного вибору, для особистісного зростання її пізнавальних здібностей; адаптації в соціокультурному середовищі.
Projects: 

У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 25 впроваджується творча програма розвитку обдарованої молоді «Сходинками до вершини успіху», яка тісно пов’язана з науково-методичною темою школи «Забезпечення всебічного розвитку дитини як особистості, її нахилів, здібностей і талантів у процесі навчання і виховання» і передбачає поетапну реалізацію у 2011-2016 р.р.

Актуальність програми визначається сучасними соціальними умовами, за яких необхідно подбати про плекання та розвиток інтелектуальної еліти країни, яка у майбутньому державотворчому процесі українського суспільства сприятиме благополуччю та розквіту держави.

  • Формування творчо працюючого колективу вчителів та учнів;
  • Виявлення і цілеспрямований відбір обдарованих та здібних дітей;
  • Створення умов для розвитку творчого потенціалу особистості;
  • Підтримка і стимулювання розвитку здібних дітей;
  • Створення умов для самореалізації особистості в сучасному суспільстві;
  • Відпрацювання ефективних методик і прогресивних технологій навчання;
  • Надання можливості учням реалізувати власні творчі здібності у дослідницько-пошуковій та науковій діяльності.

 

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer