You are here

Малоіванівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 28

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Хорольська Юлія Валеріївна
Community School Coordinator: 
Чорноус Галина Володимирівна
Address: 
94332, Луганська область, Перевальський район, село Малоіванівка, вул. Леніна, 3/а
Phone: 
0993392341
Email: 
juliahorolska@mail.ru
About: 
Малоіванівська загальноосвітня школа знаходиться у сільській місцевості, маленька кількість учнів зумовлена демографічною ситуацією вданій місцевості і значним поширенням темпів урбанізації серед молодих верств населення. Але історія школи досить давня і сягає кінця 19 сторіччя. Навчальний заклад було засновано у 1898 році при Малоіванівській церкві ,і він мав статус церковно - парафіяльної школи. З 1903 року школою опікується земство і він набуває назви земської чотирирічки. З 1935 року це вже семирічна трудова школа, а з 1949 по 1963 рік неповна середня школа. 1966 -1985 роки відзначалися високими темпами росту підприємств на території району, що зумовило і велику кількість учнів (від 268 до 420 учнів), в той період Малоіванівська школа була середньою загальноосвітньою. Приміщення навчальних класів за період існування школи розташовувалися в різних місцях села, і лише з 1963 року були виділені два постійних приміщення під навчальні корпуси, в яких і по сьогодні розміщується навчальний заклад. Структура учнівського самоврядування «Джура» дещо спрощена через кількість учнів, але чітко функціонує, життя шкільного осередку освітлюється стіннівкою «Ластівка». На досить високому рівні організована робота волонтерського загону «Надія»: це участь у вирішенні екологічних проблем рідного селища, організація спортивних і культурних заходів, допомога людям похилого віку, інвалідам, соціально-незахищеним та ін., упорядкування пришкільної території, паркової зони, популяризація здорового способу життя. Роботу волонтерського загону неодноразово було відмічено грамотами й листами подяки.
Schoolchildren: 
41
Community type: 
сільська місцевість, пасивна громада
Phylosophy: 
Основним напрямком роботи вбачається забезпечення умов для інтелектуального, соціального, морального та фізичного саморозвитку учнів. Виховання громадянина-патріота. Формування життєвої і соціальної компетентностей особистості. Адміністрацією закладу перспективи розвитку громадянсько активної школи були розглянуті на засіданнях педагогічної ради, також ці питання були винесенні на обговорення під час батьківських зборів. Реалії сьогодення підказали , що в напрямку становлення школи як громадсько активного закладу вбачається налагодження зв’язків з позашкільним установами , органами управління освітою, батькам, професіональними навчальними закладами району й області, пожежною охороною, медичними закладами, органами внутрішніх, все це має бути спрямованим на створення позитивного іміджу школи, підвищення її авторитету. Школа не повинна залишатися один на один зі своїми проблемами і перемогами, і громадськість, яка пред’являє високі вимоги до якості освітніх послуг, до рівня виховної роботи, повинна бути максимально проінформована про діяльність навчального закладу ,але й також тісно задіяна у співпраці . На даному етапі (початковому) нами накопичується інформація та досвід роботи з питань взаємодії громади та школи, відбувається знайомство з ГАШ.
Projects: 

За попередні 2010/2012 рік адміністрацією школи були зроблені конкретні кроки щодо становлення навчального закладу як громадянсько-активного. Були розроблені і впровадженні в дію короткочасні проекти по  співпраці з представниками Малоіванівського сільського будинку культури, що явило собою яскраві виступи школярів під час шкільних та загально сільських свят.  Стає у пригоді як у повсякденному житті учнів так у в роботі волонтерського загону налагоджена робота з представником Червоного Хреста та соціальними робітниками: «Теплом зігріті серця» (проект до Дня людей похилого віку), «Обери життя» (комплексний просвітницько-агітаційний проект з пропаганди здорового способу життя), «Рука допомоги» ( допомога людям похилого віку в обробці присадибних ділянок), «Збери портфель другу, передай добро по колу», «Святий Миколай – покровитель знедолених» та ін. ; матеріальна підтримка учбовому закладу надається представниками депутатського корпусу Малоіванівської селищної ради; голова Малоіванівської сільської ради є безпосередньою ланкою у впровадженні громадських проектів ( «Рідне село – чисте село», « Обладнаймо ігрові майданчики разом»), у налагодженні взаємодії підприємств , які знаходяться на території села, з навчальним закладом. У 2012 році адміністрація школи з представниками батьківського комітету прийняла участь у тренінговій програмі «Як зберегти школу у власній громаді: керівництво до дії», яка проходила за сприянням Східно-українського центру громадськиї ініціатив за підтримкою Міжнародного фонду «Відродження». Як наслідок участі у даному тренінгу – участь у конкурсі мікрогрантів «Надання нових освітніх послуг навчальним закладом. Створення групи короткочасного перебування».

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer