You are here

Ліцей № 157 – загальноосвітній навчальний заклад з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу та профільним навчанням у 8-11 класах

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Костенко Віктор Іванович
Community School Coordinator: 
Єрмак Тетяна Миколаївна, Мельниченко Світлана Вікторівна
Address: 
М,Київ пр. Оболонський, 12-в т.директора418-72-77 приймальня 418-75-08
Phone: 
4187792
Fax: 
4187792
Email: 
obolon_157@i.ua
Web: 
http://www.lyceum157.kiev.ua
About: 
Ліцей № 157 – загальноосвітній навчальний заклад з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу та профільним навчанням у 8-11 класах. Навчанню у початковій школі сприяє: - окрема територія початкової школи - сучасно обладнані кабінети - спец. предмети: історія світової художньої культури, хореографія, тренінг інтелекту - кожен клас має дві класні кімнати де є навчальні та ігрові зони - курс математики викладається за розвивальною програмою «Росток» Навчання у 5-7 класах диференційоване. З 5-го класу починається вивчення другої іноземної мови – німецької. Діти перебувають в окремому крилі головного корпусу ліцею у своїх класних кімнатах. У 5-7 класах ліцею введено посаду куратора, який, підтримуючи традиції початкової школи, сприяє адаптації учнів до нового середовища, тісно співпрацює з батьками, перебуває поруч із дитиною впродовж дня на кожному уроці, організовує дозвілля, оздоровчі та пізнавальні екскурсії, проводить різноманітні свята, вечори, розваги. Соціально-психологічна служба ліцею веде систематичний супровід дитини, а також допомагає виявити та розвинути творчо-обдарованих дітей.У ліцеї створені сприятливі умови для інтелектуального, морального та фізичного розвитку дітей, впроваджуються нові прогресивні технології навчання та виховання учнів. Профільне навчання за напрямками: - фізико-математичний (поглиблене вивчення математики, фізики, інформатики); - економічний (математики, географії); - філологічний, юридичний (рідної та іноземної мов, право, історія); - природничий (фізики, біології, хімії). Ліцеїсти беруть активну участь у предметних олімпіадах, МАН, конкурсах, проектах, змаганнях і здобувають значну кількість призових місць серед навчальних закладів столиці. Успіхи учнів відзначаються призовими місцями на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях. У ліцеї працює учнівське самоврядування. Це Ліцейна Демократична Республіка учнів: Президент та Міністерства правопорядку, освіти, культури, спорту, мультимедії, спорту. Ліцей № 157 по праву займає своє місце серед 30-ти найкращих навчальних закладів м. Києва за незалежним рейтингом.Після закінчення ліцею 99% випускників вступають до вищих навчальних закладів України та зарубіжжя.
Schoolchildren: 
1216 учнів
Community type: 
---
Phylosophy: 
Громадсько-активна школа – це школа-майбутнього. Зміст та форми діяльності ГАШ спонукають суспільство рухатись вперед, розвиватися, реалізовуватись, бути соціально-активним та демократичним. ГАШ- це школа, що пропонує модель широкої співпраці батьків, вчителів, учнів, громадських організації, наукових та творчих осередків, соціальні служби. тощо допомагати освітнім закладам стати практичними у набутті життєвих знань про ту чи іншу справу, дію. Це така школа, яка прагне стати не тільки загальноосвітнім закладом, але й осередком громадської культури. За умов створення такої школи збільшується якість освітніх послуг, учнівська молодь здобуває додаткову освіту і відповідальність за майбутнє філософськи присутнє безпосередньо у кожного учасника проекту. Філософія ліцею побудована на співпраці, доброзичливості, найкращих духовних цінностях , що здобуло людство. Відповідно всі учасники громадсько-активної школи ліцею працюють в єдності.
Projects: 

Ліцей № 157 з 2007 року бере участь у міжнародних освітніх проектах у співпраці із загальноосвітніми закладами Туреччини, Польщі, Італії, Литви, Фінляндії; «Рівний - рівному»(2007); комплексній програмі  «Обдарована дитина»(2008),  «Громадсько-активна школа» (2013 р.).

 Пріоритетним напрямком розвитку ліцею є запровадження новітніх інформаційних технологій. Запроваджено систему проекту «Net School»(2008р.)

У ліцеї діти можуть розвинути свої здібності в позаурочний час у гуртках, спортивних секціях,творчих об’єднанням створених за сприянням та допомоги колективу вчителів та батьківської громадськості

-          музично-драматичному гуртку «ЯНА»;

-          хореографічна студія естрадно-спортивного танцю «Attractiоn»;

-          студія спортивно-бального танцю «Рондо», «Браво»;

-          художня студія «Соняшник»;

-          тхеквондо;

-          хортинг;

-          хор «Мрія»;

-          клуб «Шахи»;

-          поетична творчість;

-          футбол;

-          теніс;

-          екскурсійний клуб «Пошук»;

-          туристсько-краєзнавчий гурток;

-          лего-клас;

-          юний стрілець;

-          музична терапія;

-          гурток декоративно-прикладного мистецтва «М'яка іграшка»

        Ліцей є активним учасником телевізійних проектів за участю громадськості міста: телеміст із головою КМДА О.Поповим « Київ - місто юних майстрів», різноманітні виставки дитячої науково-технічної, художньої творчості, що відбуваються у районі, місті ( «Стратегія», «Водограй на Оболоні» тощо).

   Педагогічний колектив ліцею у  співпраці із науковими товариствами району, міста інтелектуально розвиває обдаровану учнівську молоді і готує наукову еліту України. Підтвердженням цьому є наукові патенти на авторські розробки учнів ліцею.

Виставка «Освіта Оболоні»

Літературно-мистецький  захід за участю лідерів дитячих самоврядувань шкіл району

«Любов’ю збережемо духовність нації»

День української писемності. Уроки рідної мови за участі спілки письменників України.

Творча зустріч учнів ліцею  із письменником Василем Шклярем

Театральна студія «ЯНА» бере участь у мистецько-літературному святі на дачі О.Корнійчука «Весна в Плютах»

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer