You are here

Любимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району Херсонської області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Ткаченко Жанна Данилівна
Community School Coordinator: 
Ткаченко Жанна Данилівна
Address: 
74212 село Любимівка Нововоронцовський район Херсонська область вулиця Леніна, 55
Phone: 
(0553) 4-14-04
Email: 
lybumivka@meta.ua
Web: 
lubschool.at.ua
About: 
Школа відкрита у 1973 році. У школі працює 19 учителів. Звання «Відмінник освіти України» має 4 педагоги, старший учитель – 6, учитель-методист – 2. У школі обладнано кабінет інформатики. Вона має хорошу спортивну базу. За останні десять років педагогічний колектив тричі займав перші місця у обласному конкурсі «Школа Херсонщини». Учителі та учні беруть активну участь районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах, Малій академії наук. У 2011 році шкільний Музей бойової та трудової слави було визнано кращим у області.
Schoolchildren: 
168
Community type: 
громада села Любимівки Нововоронцовського району Херсонської області
Phylosophy: 
Школа реалізує проблему «Формування та розвиток фізично, психічно, морально і соціально здорової особистості». У ході роботи над проблемою педагогічний колектив працює над створенням умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів. Реалізуючи програму «Я - особистість» підвищуємо рівень вихованості, громадської активності учнів. Адміністрація школи намагається виявляти найбільш результативні форми і методи виховання, а також критерії оцінки обраних напрямків роботи в межах класної виховної моделі. Активізуємо роботу з батьками, залучаємо їх до шкільного життя, позакласної роботи школи. Основним гаслом у роботі колективу є гасло «Поспішай творити добро». Колектив школи проводить шефську роботу над ветеранами праці, організовує з ними зустрічі, збирає їхні спогади, поповнює експозиції шкільного музею новими матеріалами. Педагогічний колектив працює над створенням моделі адаптивної школи, у якій навчально-виховний процес організовано відповідно до психофізичних особливостей, здібностей і нахилів дітей, ураховано запити населення села і вимоги загальноосвітніх державних стандартів. Навчально-виховний процес у школі будується на основі багатокомпонентного, варіативного змісту освіти, вікових індивідуально-особистісних норм розвитку учнів, застосування особистісно-орієнтованих педагогічних систем, вибору перспективних освітніх технологій, турботи про фізичне і психічне здоров’я дітей.
Projects: 

Третій рік колектив школи працює над  проектом  «Школа сприяння здоров’ю».

Мета проекту: формування й розвиток фізично,  психічно, соціально і морально  здорової особистості зі стійкими  переконаннями та системою знань про  здоров’я та здоровий спосіб життя, створення умов для  збереження і зміцнення здоров’я учнів.

Здоров’язберігаючі технології в нашій школі реалізуються через такі напрями освітньо-виховної діяльності:

  • створення умов для зміцнення здоров’я школярів та їхнього  гармонійного розвитку;
  • організацію навчально-виховного процесу з урахуванням його психологічного та фізіологічного впливу на організм учня;
  • розробку та реалізацію навчальних програм з формування культури здоров’я й профілактики шкідливих звичок;
  • медико-психолого-педагогічний моніторинг стану  здоров’я, фізичного і психічного розвитку школярів;
  • функціонування служби психологічної допомоги вчителям і учням у подоланні стресів, гуманного підходу до кожного учня, формування доброзичливих і справедливих взаємин у колективі;
  • контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм в організації навчально-виховного  процесу; нормування навчального навантаження та профілактики стомлюваності учнів.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer