You are here

Кіровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Кравцова Лариса Євгеніївна
Community School Coordinator: 
Лесик Інна Анатоліївна
Address: 
08333, вул. Леніна, 69-А, с. Кірове, Бориспільський район, Київська область
Phone: 
3-91-71
Fax: 
3-91-77
Email: 
kirove2006@ukr.net
Web: 
http://kirove-school.at.ua/
About: 
В 1982 році на місці старого яблуневого саду виросла новобудова – Кіровська середня школа, яка відкрила двері для учнів з сіл Кірове, Лебедин, Артемівка, Сулимівка, Мала Стариця. Педагогічний колектив складається з 32 творчих, ініціативних, талановитих учителів, з яких 5 нагороджені знаком «Відмінник освіти України», 4 мають звання «учитель-методист», 6 – «старший учитель», 14 учителів мають вищу кваліфікаційну категорію. Педагогічний колектив працює над методичною проблемою «Створення оптимальних умов для само актуалізації та самореалізації учителя і учня в умовах неперервного навчально-виховного процесу». Наша мета – створити умови для творчого, інтелектуального, фізичного, естетичного розвитку учасників навчально-виховного процесу. Школі характерна стабільність у роботі, творчий пошук, ініціативність, втілення новаторських ідей. Школа – ініціатор корисних справ, починань, волонтерство, співпраці з метою розвитку школи та громади села. У закладі проводиться якісна та результативна підготовка до Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін. У школі створено сприятливі умови для розвитку самоврядування і прояву інтересів кожної дитини. Ушколі працює три музейні кімнати, які є творчими лабораторіями для учнів та учителів школи: музей освіти, музей козацтва та музей шкільного театру.
Schoolchildren: 
298
Community type: 
сільська
Phylosophy: 
Громадсько активна школа є однією з найбільш ефективних моделей шкіл, здатних розв’язати завдання перетворення шкіл у громадські інститути, які забезпечують становлення підростаючих громадян як суб’єктів демократії. Модель школи як громадсько активної включає в себе три складові: демократизація школи, партнерство школи і місцевої громади, волонтерство. Демократизація в рамках шкільного життя та життя громади Кірове, Артемівки, Лебедина, Сулимівки та Малої стариці вцілому обмежує адміністративний контроль, підвищує персональний контроль кожного учня та працівника школи, дає можливість впроваджувати учнівське самоврядування. При демократичному управлінні підвищується роль науково-методичної ради, демократизація уроків – робота спрямована на зміну методів та форм проведення уроків та оцінювання знань учнів. Партнерство – найефективніша форма відносин між школою, громадами навколишніх сіл, співтовариство для досягнення спільної мети. Волонтер – людина, яка за власним бажанням, без оплати та примусу віддає свій час, енергію, знання, сили, досвід на здійснення діяльності, яка приносить користь оточуючим. Займаючись волонтерством людина стає активним членом своєї громади. Волонтерська діяльність прояснює для учнів певні аспекти навколишньої реальності, викликає мотивацію до отримання нових знань, бажання допомогти іншим і самому стати кращим. Найкраще волонтерський рух проявляється під час реалізації різнопланових волонтерських акцій («Милосердя», «Посади дерево», «Від серця до серця»).
Projects: 

ПРОЕКТ

«МОЛОДЬ ПРАГНЕ БУТИ ЗДОРОВОЮ»

Мета: сприяння підвищенню розуміння учнівською молоддю переваг здорового способу життя через організацію просвітницької роботи; профілактика шкідливих звичок; ВІЛ/СНІД; формування навичок безпечної поведінки учнівської молоді; виховання здорового способу життя, зміцнення здоров’я жителів села.

Очікувані результати: підвищення освіченості молоді з питань профілактики шкідливих звичок; ВІЛ/СНІД; формування навичок безпечної поведінки учнівської молоді; виховання здорового способу життя.

Цільова група: мешканці села, учні школи, спонсори.

Творчі справи

  • Реалізація проекту «Профілактика шкідливих звичок ВІЛ/СНІДу» (8 клас);
  • Зустріч з зірками спорту (Базюченко П.М., Скакун Н.А., Мороз О.В., Блонська Л.А., Дмитренко Р.Г.);
  • Проведення Великої вересневої спартакіади, легкоатлетичних змагань, змагань з ігрових видів спорту;
  • Проведення тематичних годин спілкування, тренінгових занять, батьківських зборів, круглих столів…;
  • Оздоровлення учнівської молоді;
  • Діяльність спортивних секцій;
  • Участь у спортивних змаганнях за сільську раду;
  • Залучення учнівської молоді до футбольної команди села Лебедин.

Термін реалізації 2012 – 2017 н.р.

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer