You are here

Кушугумський навчально-виховний комплекс «школа І-ІІІ ступенів-гімназія «Інтелект»

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Апостолова Тетяна Олексіївна
Community School Coordinator: 
Гльоза Наталя Олександрівна
Address: 
70450 Запорізька область, Запорізький район, смт.Кушугум, вул.Шевченка, 71
Phone: 
223-42-25
Fax: 
223-42-25
Email: 
shkushugum@gmail.com
Web: 
kushugum-intelekt.edukit.zp.ua
About: 
Кушугумський навчально-виховний комплекс «школа І-ІІІ ступенів-гімназія «Інтелект» - це навчальний заклад нового типу. Школа має свою історію, їй виповнилось вже 56 років. Навчально-виховний процес забезпечують 48 висококваліфікованих вчителів, серед яких вищу категорію мають 13, І категорію – 11, ІІ категорі. – 10, спеціаліст – 14 вчителів. Звання «вчитель-методист» мають 10 вчителів, «старший вчитель» - 4. Педагогічний колектив Кушугумського НВК «Інтелект» використовує оптимальні форми та методи роботи щодо реалізації проблемної теми «Спільна творчість учителя та учня в процесі формування особистості дитини й підготовки її до життя». Співпрацюємо з вищими навчальними закладами м.Запоріжжя, забезпечуємо сприятливі умови для творчого і інтелектуального, духовного і фізичного розвитку обдарованих дітей. Інтелектуальна гордість НВК - шкільне наукове товариство «Джерельце», члени якого є учасниками та призерами захисту науково-дослідницьких робіт МАН та Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів. Впроваджуємо в навчально-виховний процес сучасні інформаційно-комунікаційні технології. Учні Кушугумського НВК вивчають поглиблено англійську мову, починаючи з першого класу. Також поглиблено вивчається математика, біологія, історія, інформатика, образотворче мистецтво. Наші учні мають змогу вивчати дві іноземні мови: англійську та французьку, а також польську мову (факультативно). В НВК створено парламент – орган учнівського самоврядування. Учні мають змогу відвідувати різноманітні шкільні гуртки, активно працює шкільний театр. Результатом роботи НВК є глибокі знання учнів, висока духовність кожного учасника навчально-виховного процесу. Презентуємо свої надбання на Міжнародних виставках, оглядах-конкурсах, педагогічних ярмарках, нагороджені бронзовою медаллю на Міжнародній виставці «Освіта - 2012».
Schoolchildren: 
635 учнів
Community type: 
мешканці селища Кушугум, батьківська громада, депутатський корпус селищної ради, спілка Ветеранів Великої вітчизняної війни, шефські організації
Phylosophy: 
Головним завданням педагогічного колективу є створення умов для задоволення потреб пізнавального, інтелектуального, творчого, фізичного розвитку учнів, а також виховання та підготовка молодого покоління, яке здатне не лише зберегти ідеї демократії, дотримуватися законів держави, відстоювати свої власні права, а й практично реалізовувати свої знання. Сьогодні важко собі уявити заняття в школі без інтерактивних технологій, використання мультимедійних засобів комп’ютерної техніки, сучасних кабінетів. Протягом останніх трьох років ми активно співпрацюємо з Корпусом Миру США в Україні. Учні нашого НВК вільно спілкувалися з волонтерами Корпусу Миру США, були активними учасниками всіх проектів, до їх виконання залучали батьків, вчителів, громадськість селища.
Projects: 
 1. Проект «1 учень – 1 комп’ютер».
  Сучасна українська освіта зробила крок далеко вперед і активно інтегрується у світовий освітній простір. Інтеграція в світове співтовариство і процес побудови відкритого суспільства ставлять перед нами все нові цілі, одна з яких - виховання людини як представника світового інформаційного співтовариства, який усвідомлює свою роль і відповідальність у глобальних загальнолюдських процесах. Учні які навчаються в Кушугумському НВК «Інтелект» активно вивчають комп'ютерний світ. З 2011-2012 н.р. – учні 1-а класу та вчитель Жмихова А.С. стали учасниками проекту «1 учень – 1 комп’ютер». У класі навчається 20 учнів. Кожний учень має власний портативний комп’ютер - нетбук, який підключений до класної локальної мережі та Інтернету, з вільним доступом до освітніх ресурсів. Головна мета уроків з використанням нетбуків - формування навчальної діяльності шляхом використання отриманих на традиційних уроках знань, умінь і навичок безпосередньо в інформаційно-комп‘ютерному середовищі.
  В такому середовищі в дітей формуються якості і вміння необхідні сучасній людині ХХІ століття, такі, як:
  • медіаграмотність
  • уміння працювати з інформацією
  • критично її оцінювати
  • здатність до рішення творчих завдань
  • уміння мислити глобально
  • готовність працювати в команді
  • громадянська свідомість
  • навички комп’ютерної культури, користування комп’ютером як складової загальнолюдських цінностей

   

 2. Проект «Ми за здоровий спосіб життя».
  Мета: пропагування здорового способу життя шляхом підвищення рівня обізнаності молоді та посилення інформаційно-просвітницької, освітньо-профілактичної роботи з учнівською молоддю

   

 3. Проект «Національна виставка – презентація «Інноватика в сучасній освіті»
  Мета:презентація досвіду використання інноваційних методик викладання та новітніх освітніх технологій навчання

   

 4. Проект «Екологічна культура починається з нас» Мета:
  • залучення молоді до вирішення соціально-важливих проблем селища Кушугум;
  • сприяння екологічному вихованню молоді;
  • підвищення рівня екологічної культури мешканців;
  • підвищення екологічної освіти молоді.

   

 5. Проект «Розвиток дитячої творчості» Мета:
  • створювати атмосферу творчості пошуку, власної ініціативи і самобутності;
  • підносити роль художнього слова і творчості в цілому в процесі становлення дитини як особистості;
  • виховувати в учнів прагнення творити, мислити, бути активним.
Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer