You are here

Комарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Монастирського району Тернопільської області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Сус Михайло Михайлович
Community School Coordinator: 
Старик Оксана Остапівна
Address: 
48352 Тернопільська обл. Монастириський район с. Комарівка
Phone: 
24-3-40
Email: 
sc-komarivka@ukr.net
About: 
Школа розташована поблизу траси Тернопіль-Івано-Франківськ в центрі села. Перша початкова школа в селі була створена в 1910 році. В 1961р. вона отримала статус середньої. З 1997р. діти навчаються в новому приміщенні школи(було переобладнано з приміщення дитячого садка). На даний момент в школі працює 15 вчителів. В 2008р. в школі було обладнано комп’ютерний клас, підвали школи переобладнані для занять учнями фізичною культуро, підведено водопостачаня. В 2011р. в школі були облаштовані внутрішні туалети, оновлено шкільну їдальню, за кошти спонсорів придбано плазмовий телевізор, підключено школу до мережі інтернет.
Schoolchildren: 
49
Community type: 
сільська громада
Phylosophy: 
Діяльність школи ґрунтується на демократичних ідеалах поваги кожної людини та її прав на участь у справах громади, що стосуються добра. Пріоритетними напрямами освітньої діяльності школи є: - Становлення особистості дитини, сприяння гармонізації стосунків між учнями і педагогами, школою і родиною; - Забезпечення сприятливих умов для фізичного, психічного , інтелектуального, соціального становленя школярів. Проте досягти цієї мети неможливо без залучення учнів до активного громадського життя. Тому школа ставить перед собою завдання розвивати громаду, залучати батьків та мешканців села до вирішення соціальних, екологічних та інших проблем. Тісно співпрацює школа з сільською радою, з Криницьким лісництвом, сільським клубом та бібліотекою. Учні школи беруть активну участь культурно-освітньому, спортивному житті села.
Projects: 

Школа бере активну участь в різноманітних проектах. Проте в основному надає перевану екологічному та природоохоронному напрямках. Охорона природи, раціональне використання людиною її багатств – важлива загальнодержавна справа, обов’язок кожної людини. Успіх у цій справі залежить, перш за все, від усвідомлення важливості цього завдання, від переконаності, вміння і звички постійно, на кожному кроці оберігати рідну природу, лікувати ті рани, які вже їй нанесено й не допускати нових.

Школа приймає участь в екологічних напрямках проектів «Добро починається з тебе» ,проекту «Все починається з простого…».  Необхідність реалізації цього проекту викликана гостротою даного питання.  В результаті реалізації даного проекту було досягнуто певних результатів:

-впорядковано центральну вулицю села;

-впорядковано територію церкви та біля могили воїнам, що загинули під час національно-визвольного руху;

-відновлено життєдіяльність 3 джерел;

-ліквідовано 7 стихійних сміттєзвалищ;

-очищено 400 метрів берегів потічка тощо. 

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer