You are here

Кибинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Лисенко Лариса Петрівна
Community School Coordinator: 
Яременко Ніна Василівна
Address: 
37654 вул.Чапаєва,42, село Кибинці, Миргородський район, Полтавська область
Phone: 
(05355)33-2-85
Email: 
kibinzi@yandex.ru
Web: 
kibinzyschool.at.ua
About: 
Кибинська ЗОШ І-ІІІ ст. відкрита в 1867 році як двокласне земське початкове народне училище. До 1937 року школа була Трудова семирічна. У період німецької окупації не працювала, заняття відновилися в 1943 році. У 2006 році завдяки співпраці з Фондом соціальних інвестицій проведено капітальний ремонт школи. У 2012-2013 навчальному році школа відсвяткувала 145-річний ювілей. У 2014 році школа долучилася до мережі громадсько-активних шкіл Полтавщини. Основними напрямками модернізації школи є: розвиток системи безперервної освіти та навчання, запровадження освітніх інновацій, інформаційних технологій, виховання людини демократичного світогляду, формування у дітей та молоді сучасного світогляду, розвитку творчих здібностей і навичок самостійного наукового пізнання, самоосвіти і самореалізації особистості, підвищення кваліфікації кадрів, здатних до творчої праці, професійного розвитку, освоєння та впровадження наукоємних та інформаційних технологій,стимулювання у молоді прагнення до здорового способу життя.
Schoolchildren: 
94
Community type: 
сільська громада
Phylosophy: 
Школа на селі є центром культурного дозвілля та розвитку всіх жителів села. Трудовому колек¬тиву школи не байдужа доля односельчан, наших учнів та й самого села. Створення духу творчості, партнерства, взаємодопомоги та демократизму, оновлення діяльності на основі освоєння новітніх технологій, спрямованих на розвиток дитини – є метою діяльності нашої школи, саме тому наша школа є гро¬мадсько - активною. Педагогічний колектив школи намагається якомога більше піклуватися про виховання нової людини, не тільки захищаючи своїх вихованців від неба¬жаних впливів середовища, але й активно вплива¬ючи на це «оточуюче» середовище. На це спрямована робота спортивних секцій, комісій, гуртків, які працюють у школі, та позашкільна робота колективу з батьками, молоддю та всією громадою села. Багаторічний досвід роботи за інноваційними технологіями навчання, піклування про зміцнення здоров'я та фізичний розвиток кожної дитини, вдале поєднання навчальної та виховної роботи для виявлення нахилів, інтересів для розвитку здібностей школярів, щорічні походи, екскурсії, зу¬стрічі стали традиційними – ось далеко не повний перелік здобутків школи. Школа є ініціатором й активним учасником всіх сільських масових заходів. Приємно, що всі ідеї та пропозиції колективу отримують підтримку громади, адже педагоги користуються великим авторитетом в односельчан. Виховуємо у сво¬їх учнів любов до своєї малої Батьківщини, активізуємо їхню життєву позицію, тож після закінчення шко¬ли випускники стають нашими помічниками й однодумцями в облаштуванні рідного села. Громадсько-активна позиція школи незмінна, бо як не ми, то хто? Із 2006 року школа бере участь у акціях з метою облаштування території школи та села. Спільними зусиллями сільської та шкільної громади взяли участь у проекті, спрямованому на ремон¬т школи. У 2006 році з'явився комп'ютерний клас, який підключений до ме¬режі Інтернет. У 2013 році школа стала учасником Міжнародного проекту «Fair Play – Чесна гра». У 2014 році школа долучилася до громадсько-активних шкіл Полтавщини.
Projects: 

2006 р. – проект  «Школа – наш рідний дім» - за спільним рішенням сільської та шкільної громади,сприяння Фонду соціальних інвестицій проведено капітальний ремонт школи (заміна віконних рам, дверей, підлоги в окремих класах, системи опалення, даху основної будівлі).

2007 – 2008 н.р.  – проект  «Школа духовної культури» за спільним рішенням сільської та шкільної громади,сприяння ТОВ «Агротех – Гарантія» облаштування приміщення шкільного краєзнавчого музею, мета якого збереження традицій, духовних та культурних цінностей рідного краю.

2009 р. – мистецький проект «Алея випускників», дослідження традицій, духовних та культурних цінностей рідного краю; створення вишиваних рушників випускниками школи.

2010 р. – екологічний проект «Впорядкування екологічної стежки «Живиця», мета якого  пізнання живої природи шляхом відновлення маршруту екологічної стежки, залучення учнів, їх батьків та громади  до практичної діяльності з розв'язання проблем навколишнього середовища місцевого значення.

2011 р. – проект «Сходинки до здоров'я», мета якого формування  здоров’язберігаючої компетенції, організації дозвілля, фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів, реалізація системи просвітницької роботи з учнями, батьками, громадою села ( облаштовано спортивну кімнату в школі, розроблено руховий режим для різних груп здоров'я, активізована робота загону «Скиба», проведено флеш-моб для жителів села «Ми обираємо здоров'я», організовано заняття з футболу для учнів та батьків).

2012 р. – Гранд з Корпусом Миру в Україні «Маєш знання – значить захищений» з метою формування  відповідального ставлення до особистого здоров’я у підлітків та молоді.

У 2013 році школа стала учасником  Міжнародного проекту «Fair Play – Чесна гра», спрямованого на популяризацію здорового способу життя та відповідальної поведінки, розвиток життєвих навичок молоді та запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу за допомогою футболу, спортивних ігор, футбольних змагань у поєднанні з вивченням базових засад профілактики ВІЛ/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

2013 р. – соціальний проект «Обличчям до дитини», мета якого створення належних умов учням для здобуття загальної середньої освіти, які мають право на індивідуальну форму навчання з урахуванням їх індивідуальних здібностей та стану здоров’я, адже кожна дитина має право на освіту незалежно від її стану здоров я, наявності фізичного або інтелектуального порушення, якість якої не різниться від якості освіти здорових дітей.

2014 р.  – екологічний проект «Відродження штучної екосистеми скверу по вулиці Вокзальній», метою  якого  відродити занедбану штучну екосистему скверу, сприяти формуванню навичок вирішення екологічних проблем та надання реальної допомоги хворій природі. Привернути увагу громадськості до проблем руйнування штучної екосистеми скверу внаслідок впливу антропогенного чинника. Через практичну діяльність  формувати    екологічне мислення, активну життєву позицію школярів.

2014 р.  – проект «Благодійництво в  кожну родину», мета якого виховання в учнів доброти , чуйності, поваги, вдячності, гордості за свою країну; збір коштів для бійців, які перебувають в зоні  АТО.

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer