Ми будем довго пам’ятати…
Мета: дослідження про земляків, які воювали в Афганістані, виховання поваги до воїнів-захисників.
Завдання: збір матеріалів для оформлення стенду, проведення зустрічей із односельцями-афганцями, співпраця з працівниками районної спілки ветеранів Афганістану, в шанування воїнів-афганців, проведення екскурсії до Музею локальних воєн у м.Полтаві. Проект тривав протягом 2013-2014 рр.
Результати роботи висвітлені у місцевій пресі. На основі зібраного матеріалу оформлено інформаційний стенд, присвячений зубівчанам, що воювали в Афганістані.
У природі – в ріднім домі
Мета – сприяти озелененню та благоустрою території села, залучати учнів до участі у громадських справах, проведення роз’яснювальної роботи серед односельчан що до благоустрою вулиць та власних садиб.
Засоби вирішення: догляд за сосновим лісом, посадженим колишніми випускниками школи ,участь у акції «Верба на березі річки, насадження молодих дерев та кущів на території сільської ради, участь у благоустрої та прибиранні сільських вулиць, проведення акції «Жива ялинка хай росте».
Очікувані результати: підвищення рівня екологічної культури односельчан, зменшення кількості стихійних сміттєзвалищ на території сільської ради, збільшення кількості зелених насаджень у селі Зубівка, підтримання в належному стані території біля Пам’ятника Слави та Пам’ятного знаку жертвам Голодомору.
До рідних джерел
Мета – знайомство із звичаями та традиціями рідного краю, етнографічною спадщиною українців, виховання почуття любові до рідної землі та збереження її історії.
Засоби вирішення: підготовка та пошук матеріалів до народознавчих годин, проведення сімейних свят, дослідження традиційних звичок харчування українців, співпраця із сім’ями учнів та членами сільської громади під час збору матеріалів для оформлення української світлиці.
Результати: проведення етнографічних та родинних свят «Скарби бабусиної скрині», «Хліб – усьому голова»…, оформлення народознавчого куточка «Українська світлиця» та робота над поповненням його експонатами.
Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer