You are here

Зубівський навчально-виховний комплекс Миргородської районної ради Полтавської області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Малонога Олег Миколайович
Community School Coordinator: 
Семеренко Наталія Олександрівна
Address: 
37660, вул. Давида Гурамішвілі 1, с.Зубівка , Миргородський район, Полтавська область
Phone: 
(05355)35-0-23
Email: 
col060464@rambler.ru
Web: 
http://zoobivkaschool.wix.com/zoobivkaschool
About: 
1870 рік - турботами громади села відкрито початкове народне двокласне училище /102 учні/ 1905 -1907 pp. - побудовано земством основне типове приміщення початкової школи/153 учні/ 1927 - 1928 навчальний рік - початкова школа реорганізована в семирічну 1938-1939 навчальний рік - школа реорганізована в середню /десятирічну/. 1941 рік червень - перший випуск десятикласників /18 юнаків і дівчат/ 1977 рік - збудовано теперішнє типове приміщення школи на 320 учнів 2007 рік - шляхом об’єднання двох підрозділів (середня школа та дитячий садок) було створено Зубівський навчально-виховний комплекс.
Schoolchildren: 
58 учнів середньої школи та 15 вихованців ДНЗ
Community type: 
Сільська, малозабезпечений район з високим рівнем безробіття
Phylosophy: 
Ми є частинкою вільного народу, величної історії, славетної землі. Наша філософія – це, перш за все, формування любові до рідної землі та свого народу, бажання працювати заради держави та готовність її захищати. Сучасна школа повинна дати учням не тільки знання, уміння та навички, але й виховати громадсько орієнтовану та адаптовану до життя в суспільстві особистість, яка зможе після закінчення школи знайти своє місце в житті. Громадсько - активна школа не відгороджує учнів від життя, а включає це життя у свої уроки, позаурочну діяльність, створюючи єдине поле громадянського виховання не тільки учнів, а й усіх учасників освітнього процесу. У результаті відбувається комплексне, системне виховання громадянина не тільки у школі, а й поза її межами. Філософія школи ґрунтується на демократичному ідеалі поваги до кожної людини та її прав на участь у справах громади, що стосуються загального добра. Головними завданнями нашого навчального закладу є: - формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, особистості, підготовленої до професійного самовизначення; - виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу та інших народів і націй; - створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину і суспільство; - виховання свідомого ставлення до свого здоров’я як найвищої соціальної цінності, формування засад здорового способу життя; - розвиток особистості учня, його здібностей і обдарувань, наукового світогляду - виховання в учнів поваги до Конституції України, державних символів України, прав і свобод людини і громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії, свідомого ставлення до обов’язків людини і громадянина. Зубівський НВК є освітнім та культурним центром життя громади. Наше кредо – діяльність школи повинна позитивно впливати не лише на розвиток та самооцінку молодих людей, а й на розвиток громади у цілому.
Projects: 

Ми будем довго пам’ятати…

Мета: дослідження про земляків, які воювали в Афганістані, виховання поваги до воїнів-захисників.

Завдання: збір матеріалів для оформлення  стенду, проведення зустрічей із односельцями-афганцями, співпраця з працівниками районної спілки ветеранів Афганістану, в шанування воїнів-афганців, проведення екскурсії до Музею локальних воєн у м.Полтаві. Проект тривав протягом 2013-2014 рр.

Результати роботи висвітлені у місцевій пресі. На основі зібраного матеріалу оформлено інформаційний стенд, присвячений зубівчанам, що воювали в Афганістані.

У природі – в ріднім домі

Мета – сприяти озелененню та благоустрою території села, залучати учнів до участі у громадських справах, проведення роз’яснювальної роботи серед односельчан що до благоустрою вулиць та власних садиб.

Засоби вирішення: догляд за сосновим лісом, посадженим колишніми випускниками школи ,участь у акції «Верба на березі річки, насадження молодих дерев та кущів на території сільської ради, участь у благоустрої та прибиранні сільських вулиць, проведення акції «Жива ялинка хай росте».

Очікувані результати: підвищення рівня екологічної культури односельчан, зменшення кількості стихійних сміттєзвалищ на території сільської ради, збільшення кількості зелених насаджень у селі Зубівка, підтримання в належному стані території біля Пам’ятника Слави та Пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

До рідних джерел

Мета – знайомство із звичаями та традиціями рідного краю, етнографічною спадщиною українців, виховання почуття любові до рідної землі та збереження її історії.

Засоби вирішення: підготовка та пошук матеріалів до народознавчих годин, проведення сімейних свят, дослідження традиційних звичок харчування українців, співпраця із сім’ями учнів та членами сільської громади під час збору матеріалів для оформлення української світлиці.

Результати: проведення етнографічних та родинних свят «Скарби бабусиної скрині», «Хліб – усьому голова»…, оформлення народознавчого куточка «Українська світлиця» та робота над поповненням його експонатами.

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer