You are here

ЗЗБНВК №106

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Іванішина Олена Анатоліївна
Community School Coordinator: 
Походун Ірина Анатоліївна, Пісьміченко Олена Вікторівна
Address: 
69124 м. Запоріжжя вул. Рубана 9
Phone: 
236-69-30
Fax: 
236-69-30
Email: 
zzbnvk106@ukr.net
Web: 
http://zzbnvk106.hmarka.net/
About: 
Навчальний заклад був заснований в 1991 році як середня школа № 106.У лютому 2001 року за рішенням сесії міського виконавчого комітету було зміненено статус навчального закладу на Запорізький загальноосвітній багатопрофільний навчально-виховний комплекс № 106. З 2006/2007 н.р. в школі розпочато навчання дітей у дошкільному модулі в групах короткочасного перебування починаючи з 4-х років. Мета НВК: реалізація та модернізація особистісно-оріентованного навчання з метою дати кожній дитині відчути радість успіху. ЗЗБНВК №106— особливий тип навчального закладу для дітей від 4 до 17 років. Як освітній заклад він виконує функцію забезпечення найбільш повного розвитку природних даних дітей, створює систему розвитку, в межах якої відбувається становлення особистості учня, забезпечує підготовку молоді до життя. Навчально-виховний комплекс повністю забезпечує Державний компонент освіти. З метою забезпечення безперервності та послідовності навчання, ЗЗБНВК № 106 входить до складу комплексу Запорізького класичного приватного університету.
Schoolchildren: 
831
Community type: 
---
Phylosophy: 
Громадсько-активна школа – це навчальний заклад, в якому велика увага приділяється налагодженню партнерських стосунків між школою та всіма ресурсами, що існують в громаді. Виходячи з цього в школі значна увага приділяється освітнім, соціальним, оздоровчим послугам; розвитку молодіжного волонтерського руху та залучення громадян; покращенню навчання учнів; зміцненню родини та відносин між мешканцями громади. Школа може стати освітнім, культурним центром, а також центром відпочинку для осіб будь-якого віку. Вона може бути відкритою для кожного мешканця громади цілий день, протягом вихідних. Наша школа намагається залучати нових партнерів, тим самим створює великий спектр послуг для дітей, молоді, сімей та громади. Діяльність школи позитивно впливає на самооцінку учнів молодих людей, на розвиток громади у цілому.
Projects: 

Проект «Дев’ять десятих нашого щастя залежить від здоров’я» є актуальним для Хортицького району м.Запоріжжя, а також для району прилеглого до ЗЗБНВК №106. Проектом передбачено: закупівля, установка тренажерів, оформлення самого майданчика і прилеглої території для занять фізичною культурою мешканців мікрорайону і їх родин, проведення позакласних заходів, волонтерський рух, спрямований на інструктаж використання тренажерів. Цільова група проекту – діти і підлітки, які мешкають в мікрорайоні ЗЗБНВК №106, їх батьки і знайомі, які бажають займатися фізичною культурою, зміцненням свого здоров’я. Мета проекту – протягом 6 місяців встановити спортивний майданчик, обладнаний 9 сучасними тренажерами і тенісним столом для заняття спортом мешканців 16 мікрорайону Хортицького району. Створити волонтерський рух з числа вчителів фізкультури, які можуть надати інструктивну допомогу для тих, хто буде займатися на тренажерах. Період реалізації – 6 місяців. Проект «Дев’ять десятих нашого щастя залежить від здоров’я» планується реалізувати в 3 етапи.

1етап: придбання сучасних тренажерів і оформлення спортивного майданчика.

2 етап: проведення рекламної кампанії, відкриття спортивного майданчика.

3 етап: проведення спортивно-масових заходів для учасників навчально-виховного процесу школи і мешканців мікрорайону.

Спортивний майданчик відкрився 10 вересня 2013р.

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer