You are here

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Піддубці Луцького району Волинської області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Чабарай Любов Макарівна
Community School Coordinator: 
Бєлова Марія Анатоліївна
Address: 
45635, Волинська область, Луцький район, село Піддубці, вулиця Миру, буд. 1
Phone: 
(0332) 799640
Email: 
piddybci_shkola@ukr.net
About: 
Піддубцівська школа - це школа, в якій педагогічна практика для вчителів, дирекції є невичерпним джерелом творчого пошуку, ініціативи, відданості дітям. У школі працює 31 педагог, з них: Вчителі-методисти – 4 Старші вчителі – 4 Відмінник народної освіти - 1 Відмінники освіти України – 4 Педагоги школи навчають учнів самопізнанню, саморозвитку, толерантності, демократичності, красі й сердечності стосунків, розвивають самостійність мислення і творчий потенціал школярів. Сьогодні творче кредо педагогічного колективу школи можна визначити словами Л.М.Толстого: «Тільки тоді,коли школа буде педагогічною лабораторією, вона не відстане від загального прогресу» Школа сьогодні – це: - вивчення трьох іноземних мов (англійська, німецька, російська); - турбота про здоров’я учнів (працює «Школа сприяння здоров’ю», кабінет ароматерапії і т.п.); - музей історії села та освіти; - сучасний комп’ютерний кабінет; - бібілотека, ідальня - кабінети, майстерні.
Schoolchildren: 
224
Community type: 
сільська
Phylosophy: 
Педагогічна філософія ЗОШ I-III ст. с.Піддубці базується на тому, що дитина – найвища цінність у цьому світі. І насамперед потрібно намагатися бачити в ній особистість, її індивідуальність, неповторність. Тому в основу виховної та позакласної роботи нашої школи покладена концепція життєвотворчості, яка передбачають активне залучення школярів до виховного процесу на засадах співпраці, діалогу, партнерства, високої вимогливості та глибокої поваги і взаєморозуміння. Цьому сприяє учнівське самоврядування. У ЗОШ I – III ст. с. Піддубці створена добровільна організація «Дивограй». Головною метою є залучення дітей та учнівської молоді села до волонтерського руху. При організації створений «Штаб волонтерів», головною метою якого є: допомога одиноким, вдовам, ветеранам, людям із фізичними вадами у веденні домашнього господарства, моральної та духовної підтримки. Однією із форм залучення шкільної та сільської молоді до проблем сьогодення є шкільний європейський клуб «Сузір`я». Основне завдання клубу полягає у вихованні молодих людей в дусі європейських цінностей, сприяючи встановленню гарних стосунків із європейськими молодіжними організаціями, школами.
Projects: 

ШЄК «Сузір’я» прийняв участь у міжнародному проекті «Громадянська освіта – Україна» та став фіналістом. Результатом проекту було: налагодження партнерських відносин між сусідніми сільськими школами та випуск брошури про цей проект, шкільний європейський клуб та школу.

Мета проекту – поглиблення знань про ЄС, розширення світогляду та коло друзів, партнерські відносини між ними,  розвиток громадянської свідомості сільського учня, що полягає в активізації організаційних здібностей та потенціалу молоді,яка проживає в сільській місцевості де відсутні молодіжні центри дозвілля.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer