You are here

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Полиці Камінь-Каширського району Волинської області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Прокопчук Роман Петрович
Community School Coordinator: 
Прокопчук Роман Петрович
Address: 
44552, село Полиці, Камінь-Каширський район, Волинська область, вулиця Шкільна, 5
Phone: 
(03357) 97140
Fax: 
(03357) 97140
Email: 
polyzi_school@ukr.net
Web: 
polyzi-school.at.ua
About: 
Головний корпус будівлі школи введений в експлуатацію в 1939 році з проектною потужністю – 180 місць. В західному крилі корпусу школи, де навчаються учні початкових класів, також є шкільна майстерня. В окремому приміщенні знаходиться їдальня. Загальна площа всіх приміщень 2200 м2, в т.ч. класних кімнат 758 м2. Всього у школі 11 класних кімнат, в т.ч. навчальні кабінети – української мови та літератури, інформатики, «Захист Вітчизни». Також є методичний кабінет, спортивний зал, бібліотека, майстерня, спортивний майданчик, їдальня на 70 місць, водогін, опалення (котельня). Школа є центром освітнього округу. Широко в роботі педагогів реалізується проблемне питання школи “Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес та управлінську діяльність”, розроблено відповідну програму по реалізації проблемного питання. Пріоритетними напрямками діяльності педколективу є впровадження інноваційних технологій у освітній процес. Дане питання на постійному контролі адміністрації школи, досліджується на засіданнях методичних об’єднань вчителів, впроваджується під час проведення шкільних методичних заходів. Навчається у школі 167 учнів в 11 класах. Працює 42 працівники, з них 27 педагогічні працівники.
Schoolchildren: 
167
Community type: 
сільська
Phylosophy: 
Школа вважає своєю місією створення умов для самореалізації духовного, інтелектуального та фізичного потенціалу особистості учня. Головний напрямок діяльності педагогічного колективу школи – моральне виховання особистості, забезпечення високої мотивації саморозвитку дитини; пріоритетні форми організації і методи навчання – самостійна дослідницька та творча діяльність дитини в системі особистісно-орієнтованого навчання і морального розвитку учня; необхідна умова ефективності школи – творча діяльність кожного учня. Активна участь в процесі формування інтелектуального потенціалу країни, становлення й розвиток вищих потреб особистості, громадянського й духовного її відродження; виявлення здібних і обдарованих дітей; створення умов для розвитку індивідуальних здібностей кожної особистості на основі розширення базового компоненту; формування потреб у самоосвіті та саморозвитку; підготовка учнів до отримання вищої освіти, до творчої праці в різних сферах наукової і практичної діяльності; реалізація ідеї загального, інтелектуального, морального розвитку особистості засобами гуманітаризації змісту освіти; забезпечення міжнародних вимог до побудови програм для дітей з високими інтелектуальними здібностями; активна співпраця з усіма громадськими організаціями на території освітнього округу.
Projects: 

Наш педагогічний колектив у 2010 – 2011 навчальному році взяв участь в обласному конкурсі “Майбутнє Волині” (ІІ місце),  «Історія школи: минуле і сьогодення», конкурс «Шкільне подвір’я».

Для участі в цих конкурсах ми розробили проекти, які були реалізовані на протязі 2010 та 2011 років.

Щоб повернути собі і дітям весільні пісні рідного села, їх красу і силу членами гуртка «Берегиня» було задумано створити проект «Немов чарівний самоцвіт, палає пісня з давніх літ», де діти спробували відтворити найважливіші елементи українського весілля – величної народної опери. Записати їх, зберегти для нащадків – потрібна і захоплююча справа.

Проект «Маленька крапелька величної держави» був розроблений учнями 10-11 класів для збереженню давніх традицій і звичаїв нашої школи, вихованню високої духовності та моральності молодої зміни.

Проект «Шкільне подвір’я» реалізований  в цьому році в рамках районного конкурсу-огляду шкільних подвір’їв. До нього долучився весь колектив школи разом з учнями та батьками. Було проведено благоустрій території школи.

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer