You are here

Добронадіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олександрійської районної ради Кіровоградської області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Єфімов Олександр Вікторович
Community School Coordinator: 
Єфімова Лідія Олексіївна
Address: 
28054, с.Добронадіївка, вул. Шкільна, 25 , Олександрійський р-н,Кіровоградська обл.
Phone: 
(05235)66-1-42
Email: 
d_n_school@ukr.net
About: 
Науково-методична проблема школи: Проектна діяльність як засіб формування життєвих компетентностей учня. Науково-методична робота. Педпрацівники закладу входять до районних предметних творчих груп вчителів, три вчителя закладу (Романенко Н.В., Федоров В.М. та Єфімова Л.О.) мають власну друковану продукцію. Навчальна робота: Учні школи двічі захищали наукові роботи в НЕНЦ та у 2012 році вибороли ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Юний дослідник». У 2011-0212 навчальному році учні школи стали переможцями та призерами ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з історії та географії. Виховна робота Працюємо в програмі Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» «Міжнародні стандарти діяльності громадсько-активної школи» З 2008р. школа бере участь проекті “Якісний розвиток громадсько-активних шкіл: оцінка впливу міжнародних стандартів” Виховна проблема школи: Виховання соціально-активної, компетентної особистості через становлення громадсько-активної школи. Основні засоби виховання компетентностей: розвиток волонтерства, діяльність Євроклубу, виховання лідерів через учнівське самоврядування, тісне партнерство з закладами села та громадою. Важливі, громадсько-значимі справи здійснюються через проектну діяльність, частина яких є наслідком туристичних походів та експедицій. Так, у 2012 році учні школи представляли Кіровоградську область у Всеукраїнському зльоті екологічних бригад у Донецьку та неодноразово ставали переможцями обласних та учасниками Всеукраїнських конкурсів. Впровадження IКТ: В школі діє комп’ютерний клас, який має підключення до Інтернету з 2009 року. 2 працівника пройшли навчання за програмою Intel, 90% вчителів володіють ПК. Під час проведення уроків, виховних заходів, реалізації проектної діяльності педагоги широко використовують ІКТ. Iнновацiйна діяльність: В закладі з2008 року викладається курс «Громадянська освiта», з 2007 року – діє Євроклуб «Меридіан», в початкових класах впроваджено курс «Риторика». Активно впроваджуються тренінгові заняття (курс «Основи здоров’я», «Громадянська освіта», години психології, )
Schoolchildren: 
101
Community type: 
сільська
Phylosophy: 
---
Projects: 

Проект «Село майбутнього»

 

Мета: Залучити до активної дослідницької діяльності учнів класу, використовуючи та розвиваючи  їх потенційні можливості .

Виховувати патріотизм та активну громадянську позицію . Розвивати  комунікативні навички , вміння працювати з комп’ютером,  естетику оформлення результатів роботи

 

Етапи:

 1. Підготовчий (постановка завдань, мотивація дослідницької роботи, об’єднання в групи).
 2. Етап реалізації (створення на основі зібраного матеріалу комп’ютерного варіанту презентації, публікації та веб-сайту).
 3. Підсумки (проведення виховного заходу «Моє село» із залученням громадськості ).

Підсумок:

Запросити на презентацію проекту представників громадськості села, представників влади, вчителів, батьків.

Написати замітку до районної газети «Сільський вісник» про результати дослідження.

           

Працюючи над проектом «Село майбутнього», ми виявили, що новій будові школи в 2008 році виповнюється 70 років. Маючи прекрасний фото архів, долучивши до нього архівні документи школи, спогади вчителів-пенсіонерів, старожилів села ми підготували урочисте святкування цієї визначної для села дати. Виявилося, що за 70 років жодного ювілею не відзначалося, принаймні нема про це ні писемних свідчень, ні усних згадок.

11 жовтня 2008 року відбулися урочистості з нагоди ювілею школи. На свято завітали почесні гості, випускники школи, вчителі, жителі села. Учні школи почули відгуки про вчителів, про школу колишніх учнів, а зараз достойних, успішних людей. Багато чого було новим і несподіваним, іншими очима подивилися на речі буденні і звичні. Цього дня відбулася екскурсія по школі та презентація книги вчителя історії нашої школи Єфімової Л.О. “Незвичайне село, в якого є надія”, яка випущена була до ювілею та побачила світ завдяки фінансовій підтримці депутата Олександрійської районної ради Скічка Юрія Олексійовича.

Таким чином, проект “Село майбутнього” отримав своє продовження. Ми вважаємо, що саме продовження, а не завершення, бо питання відродження села залишається актуальним.

Проект “Людина року”

 

Мета: Відзначити роботу переможців предметних олімпіад, найактивніших учасників громадського життя школи, спортивних  та культмасових районних заходів. Формувати активну життєву позицію старшокласників. Удосконалювати комунікативні здібності та сприяти реалізації  особистісних потенційних можливостей учнів.

Етапи:

 1. Підготовчий (постановка завдань, мотивація роботи, об»єднання в групи).
 2. Етап реалізації.
 3. Підсумки  (проведення виховного заходу  «Людина року » із залученням громадськості).

Групи

 1. Організатори – листи-звернення до фермерів та приватних підприємців з проханням про допомогу в проведенні нагородження учнів, які досягли високих результатів у різних напрямах життя шкільної громади; розподіл подарунків;  виготовлення грамот та дипломів;
 2. Сценаристи – підготовка сценарію свята;
 3. Артисти – підготовка художніх номерів-поздоровлень номінантів на премії;
 4. Дизайнери – організація оформлення святкової зали.

Підсумок:

Запросити на презентацію проекту представників громадськості села, представників влади, вчителів, батьків.

Написати замітку до районної газети «Сільський вісник» про результати реалізованого проекту

 

Лист:

Шановний______________________________________

 

Учні нашої школи – активні учасники шкільних та районних заходів: предметних олімпіад, спортивних змагань, мистецьких конкурсів. Учнівський парламент школи виступив з ініціативою відзначити учнів-старшокласників, які неодноразово захищали честь школи на районному та обласному рівнях цінними подарунками  напередодні Нового року.  Це була б не тільки подяка цим учням, а й заохочення до активної участі в заходах інших дітей школи. Нажаль, школа не має таких коштів. І тому ми звертаємося до тих, хто реально завжди допомагає школі. Ваша посильна допомога сприятиме підтримці творчої активності учнів, ініціативі та розуміння, що це знаходить схвалення не тільки вчителів, а й громадськості.

Завчасно вдячні .

Члени учнівського парламенту Добронадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів :

 1. Жабура Анастасія
 2. Дідик Леся
 3. Скрипник Оксана
 4. Кіселюк Женя
 5. Остроушко Олег
 6. Тимченко Дмитро
 7. Винник Максим
 8. Якимчук Настя
 9. Сидорчук Настя
 10. Пєшко Юля
 11. Лівандовський Олександр
 12. Журко Тетяна
 13. Грек Крістіна
 14. Чемойдан Ольга

 

1. Скрипник О. – поетична премія

2. Жабура Настя – громадська діяльність, член районного парламенту

3. Винник Юля – пісенна премія

4. Тимченко Д. – спортивні досягнення та участь в олімпіадах

5. Остроушко О. - спортивні досягнення та участь в олімпіадах

6. Цимбал С. – спортивні досягнення

7. Кабаніст А. - спортивні досягнення

8. Якимчук Н. – волонтерська діяльність

9. Дідик Л. – участь в  художньо-мистецьких конкурсах

10. Сидорчук Н. – кращий турист-краєзнавець

11. Броїлко Л. - спортивні досягнення

 

НАШІ ПЕРСПЕКТИВИ

Педагогічна діяльність                                                       

 - Забезпечення  школи  додатковою  комп’ютерною технікою, створення мультимедійних  класів

   - Поліпшення якісного змісту освіти  через впровадження ІКТ та інноваційної діяльності

 - Поліпшення якісного складу педагогічних кадрів школи через додаткову курсову підготовку з   нових навчальних курсів

Навчальна діяльність

 - Створення сучасних навчальних кабінетів

 - Створення предметних пізнавальних учнівських  клубів, товариств

Виховна діяльність

 - Продовжити роботу за Програмою Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»  «Міжнародні стандарти діяльності громадсько-активної школи»

Господарська діяльність

 Ремонтно-будівельні роботи

- Будівництво спортивного майданчику,

- заміна вікон на енергозберігаючі

- зовнішнє утеплення будівлі школи, ремонт даху

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer