You are here

Гостромогильський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок»

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Горкун Станіслав Степанович
Community School Coordinator: 
Бабенко Олена Михайлівна
Address: 
09410 Київська область, Ставищенський район, с. Гостра Могила, вул. Леніна, 50
Phone: 
(04464)2-33-18
Email: 
gm-school@ukr.net
Web: 
gmogyla-nvo.edukit.kiev.ua
About: 
1 січня 1968 року було відкрито нове двоповерхове приміщення для Гостромогильської середньої школи. Директором школи став Мізін Володимир Федосійович. У школі навчалося 427 учнів. У 1998 році була реорганізована загальноосвітня школа в Гостромогильське НВО (загально-освітня школа I-III ступенів-дитячий садок. У 2002 році Гостромогильський НВК «загально- освітня школа I-III ступенів -дитячий садок» Ставищенської РДА Київської області. Учні школи є активними учасниками різноманітних районних конкурсів, вікторин, ігор та інших змагань, де демонструють гарні знання, здібності та навички. За підсумками 2013-2014 навчального року школа посіла призове місце у районній асоціації дитячих організацій Ставищенщини «КРОНА». За результатами олімпіад з базових дисциплін школярі посіли загальне 8 місце, а п’ятеро з них зайняли призові місця. В школі працює 18 педагогічних працівників . З них мають звання " Старший вчитель "- 3, спеціалістів вищої категорії- 5, спеціалістів І категорії - 3, спеціалістів ІІ категорії- 1, спеціалістів - 6. Нашими партнерами є: - Органи місцевого самоврядування – Гостромогильська сільська рада. - ТОВ «Інтерагроінвест» - директор В. М. Дабіжа. - СФГ «Русь» - директор Шандрук Микола Григорович. - Сільський будинок культури – директор Мущенко Микола Омелянович. - Сільська бібліотека – завідуюча Дишлюк Юлія Степанівна.
Schoolchildren: 
116
Community type: 
сільська громада
Phylosophy: 
В ситуації, що склалася, школа стала єдиним центром всієї життєдіяльності села. Окрім культурно – масових, спортивно – оздоровчих заходів для дітей, проводились заходи і для дорослого населення. Розуміючи, що для порятунку села цього недостатньо, що тільки при взаємодії школи з усіма сільськими структурами можлива цілісність сільського соціуму. Головною метою нашої роботи було і залишається встановлення тісного зв’язку з громадою села, створення школи нового типу . Сучасна школа - це школа, що виконує завдання сформувати особистість, яка вміє планувати стратегію власного життя, визначати своє життєве кредо та свій життєвий стиль. Випускник нашої сільської школи виховується на принципах любові до рідного краю, глибоко засвоює національні традиції, він має бути не тільки професійним, працьовитим, але і активним учасником суспільно – політичного та культурного життя села, мати громадянську позицію. Тому модель випускника школи – це громадсько – активний учень, патріот свого села, своєї держави. Педагогічний колектив школи твердо стоїть на позиції існування школи у малому селі, розглядаючи її як установу, що зберігає село і об’єднує людей. У спільній співпраці кожен виступає і як учитель і як учень. У такій взаємодії народжується почуття спільності, де кожен чітко усвідомлює, що нам ніхто нічого не зробить, крім нас самих. Через трансформацію свідомості кожного члена громади, усвідомлення відповідальності за все, що діється в селі, в районі, в державі народжується нова генерація людей. Інтереси та проблеми школи на сьогодні стають близькими для громади, зростає відповідальність учасників різних заходів у школі, селі. З'являються нові партнери, друзі, зростає громадська активність школярів.
Projects: 

Проект " Шкільний медичний кабінет"

Здоров’я дитини – багатство України! Це її сьогодення і що, найголовніше, – майбутнє!Фізично здорова нація здатна здолати різні випробування. Тим паче, якщо нація ще й духовно здорова. Адже духовність пробуджує в людині її природний імунітет, який здатен вберегти організм від різноманітних хвороб.Слід наголосити, що і розумному харчуванню, і загалом усій системі здорового способу життя, максимального сприяння надає освіта, особливо цьому сприяють шкільні медичні кабінети. А тому одним із перших наших проектів був проект " Шкільний медичний кабінет"

Проект " Ми - господарі землі"

В рамках реалізації цього проекту проводяться місячники благоустрою території школи та села. Учні слідкують не тільки за чистотою шкільного подвір'я, а й допомагають в прибиранні території Монументу пам'яті загиблих в Другій світовій війні воїнів - односельчан.

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer