You are here

Візьми участь у конкурсі та подаруй щасливе дитинство

Printer-friendly versionPDF version

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) проводять конкурс серед громад на встановлення 4 інклюзивних дитячих майданчиків.

Майже у кожного з нас є приємні спогади з дитинства, і майже всі вони пов’язані з першим подвір’ям. Важливу роль у розвитку дитини відіграє те місце, де вона проводить більшу частину часу, це двір навколо будинку або місцевий парк. Щоб дитині було що згадати, потрібно забезпечити їй якісне місце для ігор і спілкування. Дитина з інвалідністю теж має право гратися та спілкуватися разом зі своїми однолітками. Вона має вести повноцінне та достойне життя в умовах, які забезпечують її гідність, сприяють почуттю впевненості в собі і полегшують її активну участь у житті суспільства. Не забудемо жодної дитини, разом створимо майданчик мрій, щоб жодна дитина не була позбавлена свого права на розвиток, відпочинок та дозвілля. Візьми участь у конкурсі та подаруй щасливе дитинство

ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ТА ПОДАРУЙ ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) проводять конкурс серед громад на встановлення 4 інклюзивних дитячих майданчиків.

#THISABILITY | Можливості для ВСІХ

До участі запрошуються всі бажаючі громади: територіальні громади, громадські об’єднання, державні адміністрації, навчальні заклади, реабілітаційні установи, зацікавлені у створенні інклюзивного суспільства.

Запрошуємо взяти участь у проекті та подарувати любов і піклування дітям.

Конкурс триватиме з 15 серпня до 11 вересня 2015 року.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ?

  1. Запропонувати місце для встановлення майданчика.
  2. Заповнити анкету учасника, пройти реєстрацію на сайті конкурсу.
  3. Надати фото місцевості, яку ви обрали для встановлення майданчику.

ОБОВЯЗКОВІ УМОВИ

  • Даний майданчик повинен бути доступний для всіх бажаючих.
  • Організація/установа, яка подає заявку несе повну відповідальність за організацію дозволів на місце встановлення дитячого майданчика, приймання на баланс та її подальше утримання.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer