You are here

Вознесенський ліцей «Інсайт» Вознесенської міської ради Миколаївської області

Printer-friendly versionPDF version
Region: 
School head: 
Гурмаза Оксана Володимирівна
Community School Coordinator: 
Крахмаленко Ірина Володимирівна
Address: 
56507, Миколаївська область, місто Вознесенськ, вулиця 60 років Жовтня, 5
Phone: 
(05134) 5-60-32
Email: 
liceum-insait@yandex.ru
Web: 
http://licei-insait.narod.ru
About: 
Вознесенський ліцей «Інсайт» - загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеню. Створений ліцей у 2002 році, як заклад нового типу, для забезпечення профільної освіти. На даний час заклад працює за двома профілями: математичним та правовим. Завдяки тому, що учні в ліцеї за віковим складом – це 14-17- річні діти, це надає можливість втілювати проекти з перспективою виховання свідомих громадян нашої держави. Колектив ліцею «Інсайт» - це досвідченні та ініціативні педагоги, які завжди у пошуках нового. Вознесенський ліцей «Інсайт» знаходиться на базі ЗОШ № 6, що дозволяє залучати до співпраці велику кількість людей та розширює можливості ліцею для існування як ГАШ.
Schoolchildren: 
86
Community type: 
батьківська громада, громада міста Вознесенська (ІІІ мікрорайон)
Phylosophy: 
Вознесенський ліцей «Інсайт» - це навчальний заклад, в якому велика увага приділяється налагодженню партнерських стосунків між школою та всіма ресурсами, що існують у громаді. У закладі значна увага приділяється освітнім, соціальним, оздоровчим послугам: розвитку молодіжного руху та залучення громадян; покращенню навчання учнів; зміцненню родини та відносин між мешканцями громади – це і є нашою філософією. Наша мета зробити ліцей «Інсайт» освітнім, культурним центром мікрорайону та міста, а також центром відпочинку для осіб будь-якого віку. Наш заклад відкритий для кожного - цілий день, кожен день, у вечорі та на вихідних. Наше завдання використовуючи ліцей як громадський центр, ГАШ залучити нових партнерів, тим самим створивши великий спектр послуг для дітей, молоді, сімей і громади.
Projects: 

Проект № 1. «Мода на здоров’я»

Опис проекту

Постановка проблеми.

На сучасному етапі життя суспільства гостро постає проблема здоров’я нації. Наш проект спрямований на те, щоб  охопити  якнайбільше людей, а особливо молодь. Примусити думати про своє власне життя все зараз сьогодні наших мешканців міста.

Мета та завдання проекту.

  Мета проекту  - формування  здорового способу життя мешканців міста, стимулювання практики безпечних стосунків  через залучення людей в участі різних соціальних проектах, конкурсах,  молодіжних організаціях, що пропагують здоровий спосіб життя.

Цільова група проекту.

  У  конкурсі можуть брати участь без обмежень учнів середньої та старшої ланки, студенти або групи студентів,  мешканці нашого міста. Проект також призначений для учнівської молоді, чия майбутня робота безпосередньо або побічно буде пов'язана з журналістикою або рекламою, включаючи фахом "журналістика" ,  мас медіа, оператор, режисер, організатор масових заходів та ін.

Очікувані результати..

На невеликі гроші реалізуються цікаві та корисні проекти. Спектр тем і направлень найширший:

 • спортивні заходи;
 • акції «Зупинимо СНІД разом!», «Ми за здоровий спосіб життя»;
 • конкурси відеороликів, газет та презентацій по здоровому способу життя та ін..

Ми очікуємо, що мешканці міста  зацікавиться даним проектом – і у Вознесенську  турбота про здоров’я буде поставлена на найвищий рівень

 

 

Фотозвіт проведеного проекту

Флешмоб  «Ми проти СНІДу»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просвітницька діяльність на вулицях міста в рамках проекту «Мода на здоров’я»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                         

 

 

Залучення громади міста до обговорення питання «Шляхи подолання захворюваності у місті» або «Хто відповідає за здорову націю?»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проект № 2. «Акули бізнесу»

Опис проекту

Постановка проблеми.

   На сучасному етапі життя суспільства перед людьми гостро стоїть питання соціального захисту, матеріального забезпечення, навчання та працевлаштування дітей, тобто молоді міста та держави взагалі. З різних інформаційних джерел ми чуємо про те, що найкращі представники в різних галузях та сферах шукають кращого життя десь далеко від дому, працюють на благо інших міст та держав, не служать на благо рідному народу. Проблеми молодіжного працевлаштування та розвитку бізнес-ініціатив мають завжди перебувати в зоні уваги влади і меценатів. Ініціативна група учнів, що брали  участь в акції «Я люблю Вознесенськ» дуже захопилася проблемами міста. Діти пропонували безліч ідей, але все ж таки треба виходити з реальних можливостей. Тому першим етапом чи то першою сходинкою до побудови майбутнього нашого міста є створення масштабного  проекту для молоді нашого міста «Акули бізнесу», що в свою чергу допоможе  пробудити патріотизм молодого покоління. Більш міцному зв’язку між молоддю міста, і,  врешті – решт, дасть змогу нашій молоді направити всі знання та вміння в правильне русло. Беручи  участь у проекті «Акули бізнесу», підлітки отримують досвід, як правило, недоступний їх одноліткам, досвід управління проектами, прийняття фінансових рішень, практичне втілення своїх ідей та інше. Цьому не навчають ні в одному з вузів, такі знання можливо отримати лише на практиці.

 

Мета та завдання проекту.

Метою проекту «Акули бізнесу»  є надання можливості для молоді реалізувати свої ініціативи в м. Вознесенську  через участь в конкурсах на «Кращу зелену вулицю міста», «Кращий дитячий майданчик», «Озеленення міста Вознесенськ», « Відпочинок молоді», «Молодіжний бізнес в місті» та ін.. Така технологія допомагає приваблювати додаткові засоби для реалізації молодіжних ініціатив. Молодь працює разом з дорослими для поліпшення якості життя в місцевій громаді. Дорослі бачать в молоді партнера і включають їх в процес ухвалення рішень та передають їм свій досвід.

Завдання проекту:

 • Навчити ініціативні групи не менше 16 молодих людей у віці від 14 до 20  років для роботи в проекті «Акули бізнесу».
 • Підтримати не менше 5 молодіжних міні-проектів.
 • Привабити не менше 5 бізнес – партнерів в проект.
 • Створити позитивний імідж бізнесмена – благодійника.

Цільова група проекту.

Цільові групи:

 • Молодіжні ініціативні групи, активна молодь, органи самоуправління загальноосвітніх навчальних закладів;
 • Батьківська громада;
 • Органи місцевого самоврядування (молодіжне крило)

Очікувані результати

Головним довгостроковим результатом проекту:

 Підвищення громадської ініціативи молоді, створення банку молодіжних ініціатив, розвиток молодіжного руху, що посприяє більш ефективному розвитку й вирішенню проблем як молоді, так і громад.

За період функціонування проекту «Акули бізнесу»» передбачається одержання наступних основних короткострокових результатів:

 • підвищиться поінформованість молоді про можливості самим вирішувати проблеми, про суспільний рух і громадські ініціативи;
 • розпочнуть вирішуватися конкретні проблеми за ініціативою місцевих молодіжних лідерів;
 • розпочне працювати ефективний механізм банку молодіжних ініціатив;
 • реалізація проекту надасть молоді додаткові знання, навички, об'єднає їх, буде спонукати до активної участі в розбудові громадянського та демократичного суспільства в Україні та його зміцненню через участь у громадському русі;
 • учасники проекту будуть займати більш активну суспільну позицію;
 • підвищиться потенціал і суспільна активність молоді.

  Кількість людей задіяних у виконанні проекту – приблизно 50-60

Кількість людей, що отримує користь від реалізації нашого проекту – приблизно 60-70 чоловік.

 

 

Фотозвіт проведеного проекту

 

Журі та перекладачі міні проекту «Молодіжний бізнес у місті» (захист відбувався англійською мовою – для залучення іноземних партнерів)

 

 

 

 

 

 

 

 

Також ліцей «Інсайт» став координатором таких проектів, як «Наше місто – найчистіше», «Вознесенськ – європейське місто», «Талант роки не зіпсують» та інші.

Photo: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer