slideshow 0 slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Online database of community schools

Printer-friendly versionPDF version

Конкурс заявок для загальноосвітніх навчальних закладів Київської, Івано-Франківської, Полтавської та Тернопільської областей на участь у програмі «Школа як осередок розвитку громади»

У рамках продовження реалізації програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» здійснює поширення Програми та оголошує конкурс заявок для відбору загальноосвітніх навчальних закладів у Київській, Івано-Франківській, Полтавській та Тернопільській областях, які прагнуть підвищення потенціалу свого навчального закладу з метою забезпечення якісної інклюзивної освіти з активним залученням громад у рамках поточних процесів реформування, зокрема, в рамках оптимізації шкільної мережі та розвитку підприємництва. 
Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» здійснюватиме реалізацію програми «Школа як осередок розвитку громади» (що є продовженням низки проектів, які впроваджувалися ВФ «Крок за кроком») упродовж 2017-2019 років у 4-ох областях України - Київській, Івано-Франківській, Полтавській та Тернопільській - за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта. На цей період Програма передбачає досягнення двох головних цілей, які були визначені в результаті аналізу попередніх проектів в рамках програми «Школа як осередок розвитку громади», що були реалізовані протягом останніх десяти років, а також з урахуванням сучасних змін у напрямі децентралізації управління:
Ціль І: Розроблення та презентація Індексу Інституційної Спроможності як інструменту оцінювання та розвитку навчального закладу.
Ціль ІІ: Представлення підприємництва як однієї з найважливіших компетентностей, яка може бути включена в шкільну програму та позакласні заходи (шляхом створення шкільних клубів підприємництва).

Ми запрошуємо загальноосвітні навчальні заклади, які готові разом із нами впроваджувати філософію та цінності громадсько-активної школи (ГАШ), а також бути готовими разом із нами досягти цілей, поставлених Програмою на 2017-2019 роки, взяти участь у конкурсі!

Вибір шкіл буде здійснюватися на конкурсній основі Радою Програми. 

Критерії щодо вибору учасників програми «Школа як осередок розвитку громади» на 2017-2019 рр.:
• готовність співпрацювати з місцевою громадою і надавати підтримку іншим навчальним закладам для впровадження моделі громадсько-активної школи;
• готовність до активного залучення всіх учасників шкільного життя та місцевих громад до процесів оцінювання та розвитку школи;
• готовність до створення шкільного клубу підприємництва;
• позитивні стосунки між основними цільовими групами: шкільною адміністрацією, педагогами, учнями, батьками, представниками місцевої громади, місцевими управліннями освіти, місцевими органами влади;
• школа готова працювати з громадою над розробкою спільних проектів і програм;
• директор школи сприяє діяльності Шкільної Ради та координатора ГАШ;
• участь шкіл в інноваційних освітніх програмах є бажаною;
• досвід роботи школи у форматі громадсько-активної школи є бажаним;
• досвід використання Міжнародних стандартів якості діяльності громадсько-активної школи є бажаним.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у Програмі та приєднатися до мережі громадсько-активних шкіл як на національному, так і на міжнародному рівнях, Ви можете заповнити ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ та надіслати її на адресу ВФ «Крок за кроком» до 13 жовтня 2017 року.

За результатами конкурсу буде відібрано по 2 школи у 4 зазначених вище областях. Загалом у Програмі візьмуть участь 8 шкіл, які отримають підтримку з бюджету Програми «Школа як осередок розвитку громади» на впровадження місцевих проектів.

Бажаємо успіхів!

Заповнити форму

Ukrainian Step by Step Foundation is pleased to welcome you at the web-resource – online database of community schools!

Online database of community schools is a mechanism that provides quick access to existing resources of community schools in Ukraine and in other countries. It is a resource for systematization and sharing of information, documents, as well as for coordination and information support of joint actions of community schools and other organizations working in the field of public-oriented education.

The purpose of the online database of community schools is to stimulate the interaction of participants of the community school movement for joining forces, collaboration and exchange of experience.  

On the pages of the online database you will be able to:

  • find information about events in Ukraine and abroad
  • use database of community schools and projects that they implement
  • create your own profile
  • use a library devoted to activities of community schools and public-oriented education
  • post information about your activities
  • share experiences and best practices
  • create your own blog
  • participate in the thematic groups and discussion of issues relating to community schools and public-oriented education
  • leave comments on blogs, news and articles
  • find partners

We invite you and your community school to join the online database of community schools by completing a registration card, and sending it to the office of Ukrainian Step by Step Foundation admin@ussf.kiev.ua.

Registration card

If you wish to share the news, please, send the text and photos to the following email: admin@ussf.kiev.ua.

Online database of community schools has been developed within Community School Development Program in Ukraine due to financial support of Charles Stewart Mott Foundation

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer